cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch Active 2 / Galaxy Fit

(Topic created on: 02-14-2020 07:33 PM)
368 Views
ScubaDiver
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Neden Galaxy Watch Active 2 Almadım. Açıklayım:

Standart Olması Gereken Özellikler;
1. Dahili Pusula Yok.
2. Bixby'nin Türkçe Dil Desteği Yok.
3. E-Sim Özelliği Yok.
4. Telefonun üst bildirimler kısmındakı özellik açma kapama bölümünü örneğin uçak modu mobil veri v.s bu tuşlardaki özellikleri aç/kapa yapabilmeliyiz
4. Açık Denizde Kullanılabilme  Özelliği Yok.
Arzu Edilen Özellikler;
1. Standart Olması Gereken Özelliklere ilave olarak Suunto Dalış Bilgisayarı/Saati gibi bütün dalış özelliklerine sahip olmalı ve açık denizde kullanılabilmeli.
2. S-Health ile uyumlu çalışacak S-Diver uygulaması yapılmalı ve saatin aldığı tüm dalış verileri görsel olarak görülebilmeli ve kontrol edilebilmeli.
Not: Galaxy Fit aldım en azından eşlikçim olsun diye. Ama onda da eksiklikler var. Bunlar;
1. Bildirimleri tek tek silemiyoruz.
2. GPS ve Pusula Yok
3. Açık Denizde Kullanılabilme  Özelliği Yok.
4. Menüde kaydırarak gezinirken Müzik menüsüne geldiğimizde hemen kaydırma tepkisi almıyor. En az 4 defa kaydırmak zorunda kalıyoruz. Bi takılma oluyor. 
5. Arama cevaplama ve konuşma yok.
6. Bas konuş özelliği yok
7. Ekranı kapalı olarak kullanıyorum. Bileği çevirip otomatik uyandırma özelliğini kullanmıyorum. Bu sebeple, Ekranı açıp kontrol etmek için her defasında On/Off butonuna basmak zorunda kalıyorum ve zorlanıyorum. Bu zor kullanımı ortadan kaldırmak için ekrana 2 defa tıkladığımızda ekran açılsın.
8. Yarı uzanık telefonla uğraşırken fit beni uyuyor zannedip uyku kaydı yapmış. Bu hatanın düzeltilmesi lazım ve bu yanlış uyku kaydını silemiyoruz fit den bu yanlış kaydı silebilmeliyiz.
9. Müzik menüsüne ses kumandası olması lazım.
10. Fit den Tv kumanda edebilmeliyiz.
11.Telefonun üst bildirimler kısmındakı özellik açma kapama bölümünü örneğin uçak modu mobil veri v.s bu tuşlardaki özellikleri aç/kapa yapabilmeliyiz fit den.
Not: Telefon olarak Note 10+ kullanıyorum.  
Teşekkürler. Sevgiler (:

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba ScubaDiver,

Ben Turuncu. Samsung Forum Moderatörüyüm. 

Görüş ve önerileriniz bizim için çok önemlidir. Görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

2 Comments
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba ScubaDiver,

Ben Turuncu. Samsung Forum Moderatörüyüm. 

Görüş ve önerileriniz bizim için çok önemlidir. Görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

ScubaDiver
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Teşekkürler (:
0 Likes