cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Watch 7 Hakkında ki Şuana kadar Olan Bilgiler 🎉

(Topic created on: 03-16-2024 10:00 AM)
208 Views
ATC_Galaxy
Expert Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar
Selam Members Ailesi
Bu sefer Watch 7'den bahsedeceğim. Bu yıl çıkması planlanan Watch 7'nin sızıntılara göre özellikleri ne vb. her şey burada. Hadi başlayalım 👇

SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ne Zaman Çıkar?
Samsung diğer Galaxy Watch cihazlarını çoğunlukla Ağustos ayında çıkardığı için bu yıl büyük ihtimalle Ağustos ayında çıkması bekleniyor.

Ne kadara mal olur?
9.628,20 TL ile satışa sunulması bekleniyor.

Hangi Özelliklerle Gelir?

Henüz çok fazla Samsung Galaxy Watch 7 sızıntısı yok ancak Güney Koreli New Daily sitesine göre bu giyilebilir cihaz, yeni bir 3nm (nanometre) yonga seti ile donatılacak.

Burada daha küçük sayılar daha iyidir ve referans olarak Samsung Galaxy Watch 6, 5 nm'lik bir yonga seti kullanıyor. İlginç bir şekilde, Samsung Galaxy S24 serisi bile yalnızca 4nm yonga setleri kullanıyor; bu, bir bakıma Galaxy Watch 7'nin Samsung'un en iyi telefonlarını geride bırakabileceği anlamına geliyor.

Giyilebilir cihazlarda kullanılan yonga setleri doğası gereği akıllı telefon yonga setleri kadar güçlü olmadığından bu daha güçlü olacağı anlamına gelmiyor ancak Galaxy Watch 6 ile karşılaştırıldığında güçte önemli bir artış sağlamanın yanı sıra potansiyel olarak daha da güçlü olabilir. güç tasarrufu sağlar, böylece daha iyi pil ömrü sağlar.

Bunun ötesinde PCMag , Samsung tarafından yeni Pro ve Classic modellerinin önümüzdeki yıllarda piyasaya sürüleceğinin söylendiğini bildirdi. Yani geçen yıl Samsung Galaxy Watch 6 Classic modelini aldığımıza göre bu yıl muhtemelen standart versiyonun yanında bir de Samsung Galaxy Watch 7 Pro'yu göreceğiz.

Bu Pro modeli muhtemelen Samsung Galaxy Watch 6 Classic'in dönen çerçevesine sahip olmayacak ancak potansiyel olarak daha büyük pil, sağlam yapı ve dış mekan odaklı özellikleriyle dış mekan meraklıları için daha uygun olabilir.

Umarım Bu Gönderimim Sizin İçin Yararlı Olmuştur. Lütfen bu gönderimimi beğenmeyi unutma. Okuduğun için teşekkürler.

Sağlıcakla Kalın Members Ailesi
Teşekkürler

4 Comments
0serName
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Kare yapacağız diyorlar da umarım öyle yapmazlar
ATC_Galaxy
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Umarım 😅. İlk defa duydum kare olacağını 😊🫡
0serName
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Twitter da leakler bu yönde hatta kesin gözüyle bakılıyor. Tamam ilk saatleri kareydi de bence kolda güzel durmuyor. Daha kullanışlı olduğu doğru ama ben kare olsa ASLA almam.
ATC_Galaxy
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Herkesin düşüncesini saygıyla karşılarım. Bazıları sever bazıları sevmez.