cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch 7 Hakkında İlk Bilgiler Geldi👇⌚

(Topic created on: 03-16-2024 08:29 PM)
363 Views
Tolgaa94
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Galaxy Watch7 serisi beklenen akıllı saat serilerinden biri. Yeni seri hakkında işlemci ve pil verimliliği konularında bilgiler geldi.

image

Konuyla ilgili yeni bir söylentiye göre, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy Watch7 modelinin en az üç versiyonla piyasaya çıkacağı görülüyor. Giyilebilir cihazlar, Galaxy Ring ve Galaxy Z Fold6 ve Z Flip6 ile birlikte Samsung’un temmuz ayının başlarından ortalarına kadar söylentilere göre Unpacked etkinliğinde piyasaya sürülecek.

Watch7’nin Classic ve Pro versiyonlarıyla birlikte isimsiz bir üçüncü seçenekle geleceği iddia ediliyor. Bu, geçtiğimiz günlerde sizlere bahsettiğim dikdörtgen şekilli Galaxy Watch olabilir.

Bu söylenti doğru çıkarsa bir ilk olacak: Samsung ilk kez en yeni akıllı saatinin üç farklı versiyonunu piyasaya sürmüş olacak. Geçtiğimiz birkaç yılda şu ana kadar Classic veya Pro’nun yanında standart model de vardı.

Galaxy Watch7 serisi cihazların, Galaxy Watch6 serisindeki Exynos W930’dan %50 daha fazla güç verimliliğine sahip olduğu iddia edilen Samsung Exynos W940 ile donatıldığı söyleniyor. Bu elbette %50 daha fazla pil ömrü anlamına gelmeyecek, ancak yine de iyileşme oldukça iyi olmalı. W940, Samsung’un 3nm sürecini kullanan ilk çipi olabilir ve bu da başlı başına artan verimliliğin nedeni olabilir. Eğer bu doğruysa, performansta da %30’luk bir artış beklemeliyiz.

Peki siz ne düşünüyorsunuz 👇

6 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Emirhan_S23
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
W4 den geçilebilcek güzel bir alternatif geliyor gibi inşallah tasarımları belli olunca daha net konuşuruz ama bence classic model w4 ve w6 gibi bezel varken pro modeli köşeli gelebilir belki bilmiyorum

View solution in context

Solution
Elomelo
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Umarım kadran büyüklüğü çok fazla olmaz çünkü bir kadın için gerçekten çok kaba kalıyor Bu yüzden Watch 5'ten Watch 6'ya geçememiştim mesela ama 7'ye geçme gibi bir planım var

View solution in context

Solution
Yavuz86
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Bir hafta şarj süresi veren bir model olursa geçebilirim yoksa w4 w5 w6 hiçbir farkı yok.

View solution in context

Solution
ATC_Galaxy
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Bilgilendirme için teşekkürler tolga kardeşim 😊🫡. Buna benzer bir gönderi göndermiştim 👇

https://r2.community.samsung.com/t5/Giyilebilir-Cihazlar/Galaxy-Watch-7-Hakkında-ki-Şuana-kadar-Olan...

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Emeğine sağlık Tolga 🤝

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Kare bir saat tasarımı söz konusu umarım gerçek olmaz. 😁

Emeğine Sağlık Güzel Bilgilendirme Olmuş. 🙂

View solution in context

11 Comments
Solution
Emirhan_S23
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
W4 den geçilebilcek güzel bir alternatif geliyor gibi inşallah tasarımları belli olunca daha net konuşuruz ama bence classic model w4 ve w6 gibi bezel varken pro modeli köşeli gelebilir belki bilmiyorum
Solution
Elomelo
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Umarım kadran büyüklüğü çok fazla olmaz çünkü bir kadın için gerçekten çok kaba kalıyor Bu yüzden Watch 5'ten Watch 6'ya geçememiştim mesela ama 7'ye geçme gibi bir planım var
Emirhan_S23
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
43mm küçük aslunda ?
Elomelo
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Ben şu an 40 milimetre kullanıyorum 43 benim bileğim için büyük geliyor
Emirhan_S23
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Classic (bezel olan modeli) kadınlar pek tercih etmediği için onları 43 ve 47 yapmışlardı düz modellerde 40 vardı ama bu sene classiclere de 40 mm inşallah gelir
Elomelo
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Umarım
Solution
Yavuz86
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Bir hafta şarj süresi veren bir model olursa geçebilirim yoksa w4 w5 w6 hiçbir farkı yok.
Solution
ATC_Galaxy
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Bilgilendirme için teşekkürler tolga kardeşim 😊🫡. Buna benzer bir gönderi göndermiştim 👇

https://r2.community.samsung.com/t5/Giyilebilir-Cihazlar/Galaxy-Watch-7-Hakkında-ki-Şuana-kadar-Olan...
Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Emeğine sağlık Tolga 🤝