cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch 6 Classic siparişinin randevusu iptal edildi ve yeni tarih verilmedi

(Topic created on: 08-11-2023 02:03 AM)
346 Views
Worldwide12
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar

ilk defa bir ürün için 31 temmuzda samsung shop üzerinden ön sipariş verdim vermez olaydım. Kapıda ödeme ve ürünün teslimatı üzerine 7 temmuz olarak gün verilmişti 5 temmuz günü 7 temmuzda siparişin gelemeyeceğini ve yeni bir randevu veya yeni bir zaman vermelerinin imkansız olduğunu söylediler ve siparişim böylelikle havada kaldı. Değişim kampanyası kapsamında ürün vereceğim için ve Kapıda ödeme seçtiğim için randevu tarihinde evde bulunmam zorunluymuş fakat randevu tarihi veren yok ortada bir zaman söyleyen de yok. Müşteri hizmletlerini defalarca aramama rağmen bir zaman veremiyoruz denilip duruyor. Bu ürün gelecek ve teslim alacağım diye bazı seyahatlerimi iptal ettim samsung türkiye nin ürün için arayıp randevu vermesini bekliyorum. Bu şekilde birşey olacaksa bu ürünler neden satıldı stokta olmayan ürün için sipariş alınıp ne zaman geleceği belli değil siz bizden haber bekleyin denilir mi bu nasıl bir satış anlayamadım ve ilk defa gördüm. Çeşitli teknoloji mağazalarında aynı ürünü sorduğumda stoğun gayet yeterli bir şekilde bulunduğunu söylüyorlar samsung kendi sitesinden alan müşterisine ürün stoğu ayırmadan teknoloji mağazalarına mı dağıtıyor nasıl bir sistem onu hiç anlayamadım. Bu mağduriyetin acil şekilde giderilmesini istiyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba Worldwide12,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz. Kayıtlarınızı incelediğimizde 12.08.2023 tarihinde yetkili birimlerimiz tarafından size geri dönüş yapıldığını görmekteyiz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
14 Comments
_KR0N0S_
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Ben de 2 tame watch 6 classic sipariş ettim birisini aynı gün iptal ettim, aradan 10 gün geçti mail geldi iptal ettiğim ürünü kargoya vermişler diğer üründen haber yok,rezillik samsung shop
ckrmuharrem
Beginner Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Ben de samsung shop üzerinden sipariş verdim, telefon hemen geldi ama saatim gelmedi. Birkaç samsung mağazasına uğradığımda kendilerine de gelmediğini söylediler.
Worldwide12
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar

ayın 7 sinde geleceği yazıyordu fakat ayın 5 inde beni arayıp 7 sinde gelemeyeceğini ve ne zaman geleceğiyle ilgili bir bilgileri olmadığını söylediler.

ugur_tunc
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
30unda şipariş verdim. 4 Ağustostan itibaren yazıyordu. Müşteri hizmetlerini aradım yazdım vs. 3 işgünü içinde dediler 4ünden itibaren.. bugün 11 Ağustos..... önce çok kısa bekleyin diyorlardı.. şimdi ise Sudtosun ikinci haftasında ürünler gönderilecek diyorlar. Dediği gibi adreste çakılı kaldım..... saçmalığın dik alası...
ugur_tunc
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Ön siparişi lansmanı anlarım 1 ay sonra teslim edilecek de onu da anlarım ve beklerim. Amaaaa o sürede başka kimse saate erişememeli..

Hepsiburadanın taaa 3ünde 4ünde 5inde teslim ettiği milletin kullanıp eskittiği saatleri Samsung TR ana distribütör olarak keyfi gelirse daha dağıtacak... var mı böyle bir anlamsızlık Allah aşkına??? Sakın ola samsung shoptan sipariş verip de rezillik çekmeyin, aman diyeyim. Ezber cevaplar.. müşteriyi sallamalar.. belirsizlikler.. Müşteri Hizmetleri Allaha emanet ve çözümsüzlük merkezi... kendi içlerinde olaylardan bihaberler... karşınızda koooskoca samsung var sanıyorsunuz ama mükemmel ötesi samsung cihazlarını Türkiyede satma hakkı kazanmış bir grup amatörden başka birşeyle malesef muhattap değiliz! Yazıklar olsun.. şimdi bu postun altına da bilgilerinizi ulaştırın bi bakalım yazarlar.. bin kere ulaştırdım hep aynı süreç ve aynı sonuçsuz sonuç... bir kere daha ulaşsanız ne olacak? Sizi çözüm ekibimiz arayacak.. çözüm ekibine anlatıyoruz durumu olur öyle şeyler siz en iyisi bekletin kıvamında ezber cevaplar alıyoruz.. hem de her seferinde... dikkat rezalet var!!!!!!
Worldwide12
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Hocam çözüm ekibi beni aradı bugün isterseniz siparişi iptal edin yapabileceğimiz birşey yok dedi çok sağlam bir çözüm sundular gerçekten. Komedi ya koskoca Samsung un satışta bu denli amatörce davranması gerçekten mantık dışı.
ugur_tunc
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Yok ya.. paşa paşa bekleyeceksiniz yada iptal edin nasılsa başkadına satarım diyorlar.. umrunda değil..
Worldwide12
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Bu şekilde bir mağduriyet yaşayan müşterilere ya bir Kordon veya bir indirim kuponu verilmeli bence hayatımda ilk defa ön sipariş ile ürün aldım ve son olacak sanırım
ugur_tunc
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Tüm mecralar çatır çatır ürün satıyor.. millet foto paylaşıyor tecrübelerini anlatıyor.. insanlar saatlerini 3ünde aldı eskitti bile ne 4ü ne 5i... artık yanına bi saat daha gönderseler anca gönlümü alırlar.. s23 ultra kullanıcısıyım. Eşimde a73 var. İkimizde de buds 2 kulaklık var. Bende watch4 eşimde watch5 saat var.. kablosuz şarj aletleri smarttagler.. ne ararsan var.. ama sanırım ufaktan apple ekosistemine geçmek gerekiyor.. bu yetersizlerle daha ne kadar uğraşılabilir ki :( iosu zerre sevmiyorum ama bunlar insanı mecbur bırakır.. hele ki teknik servise yolunuz düşmesin samsungda.... ocaklardan ırak olsun bunlar.. yazık ki yazık bunlara bir dur diyecek yok.. kallavi bir.ceza yazacak yok. Müşterilerin bu durumlarını tazmin edin herkese 2bin liralık hediye çeki vereceksiniz diyen yok.. meydan boş olumca bunlar da at oynatıyor her lansman döneminde...