cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch 5 Pro

(Topic created on: 08-31-2022 05:54 PM)
291 Views
SkyWalker412
Active Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

İyi günler herkese. Galaxy watch 5 pro saatimi bugün aldım. Ayarlarımı yaptım fakat sormak istediğim bir şey var. İpuçlarında da internette de tam  bulamadım o sebeple soruyorum. Bu saat whatsapptan gönderilmiş olan fotoğrafları gösteriyor mu? Ben göremedim ama bi ayar veya ara program var ise yardımınızı bekliyorum. Ama sanırım bu saat henüz böyle bir şeyi beceremiyor cevabına da hazırlıklıyım. Saat çok güzel, tansiyon için kalibrasyon ve gerçek bir tansiyon aleti istiyor. EKG çalışıyor, diğer özellikleri de çalışıyor (doğru/dürüst mü şu an için emin değilim elbette).

Tek sıkıntısı, orjinal kordonu ile hediye verilen şu büyük şarj aletine oturmuyor. Kendi orjinali mıknatıs özelliği ile yapışıyor, büyük şarj aletinde de mıknatıs özelliği var ama ona oturmuyor. Hediye verilen kordon da çok güzel, onu taktım bende. Onsa sıkıntı yok...
Herkese iyi günler dilerim...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
kingkong0
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Rica ederim. Şimdi daha iyi anladım dediğinizi. Mesaj oladak gelen fotoğraflar bende önce yazı olarak "fotoğraf" yazıyor ama 10 saniye sonra falan otomatik açılmış oluyor.

View solution in context

5 Comments
kingkong0
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Bunu yapabilirsiniz var böyle bir özellik.

Wearable uygulamasına girin.

Saat ayarları>içeriği yönetme> görüntüleri otomatik eşitle>

Bu adımları izledikten sonra whatsapp images albümünü seçerseniz whatsapptan gelen her fotoğrafı saatinizin galeri uygulamasından görüntüleyebilirsiniz.
SkyWalker412
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Ok. Dediğiniz ayarları yaptım, benim kastettiğim gelen mesajda "fotoğraf" ibaresi yazıyor ama fotoğraf gözükmüyor. Direk mesajı açtığımda fotoğraf olarak görebilir miyim diyeydi. Bu dediğinizi deneyeceğim. Teşekkür ederim ilginiz için...
Solution
kingkong0
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Rica ederim. Şimdi daha iyi anladım dediğinizi. Mesaj oladak gelen fotoğraflar bende önce yazı olarak "fotoğraf" yazıyor ama 10 saniye sonra falan otomatik açılmış oluyor.
YasinS10Lite
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
Mesaj olarak gelen bazı fotoğraflar görünüyor bazılarıda görünmüyor watch 4 classic de durum böyle
SkyWalker412
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Teşekkürler ilginiz ve cevabınız için.