cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch 5 Google Asistan

(Topic created on: 11-28-2022 08:45 PM)
106 Views
ÖzgürS23
Active Level 7
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba bugün saatim elime geçti. Daha önce kullanmış olduğum iki farklı markanın saatlerinden kat kat daha iyi olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. 

Fakat Google Asistan uygulamasını App Store da bulamıyorum. 
Asistan ülkemizde aktif saatte de çalışıyor olması gerekir diye düşünüyorum. 

8 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Hayırlı olsun :) Son güncellemeleri yaptınız mı Oneui 4.5
Solution
ÖzgürS23
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Teşekkürler, yaptım konuyu çözdüm . Google Play Store'da (saatte) en aşağıda uygulamaları yönet kısmı var. Oradan asistanı güncelledim ve oldu. Galaxy Watch en az telefon kadar geniş içeriğe sahip müthiş bir cihaz :)
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Ben de watch 4 aldım geçen ay oyun bile yükledim oynuyorum :) Saatte Spotify ve Play Store dışı uygulama yükleme yöntemleri de var harika cihaz :)
ÖzgürS23
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Haha harika ya. Şarjı az gidecek gibi duruyor. Diğer saatler 10-12 gün falan gidiyordu. Wear OS için olan saat kadrajları yüklenebiliyor mu peki? Play Store'dan
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Şarj evet az. İlk 2 3 gün 1 günden az gider. Sonra yoğun kullanımda 1 gün normal kullanımda 2 gün gidiyor. Fazla beklentin olmasın :)

Youtube'da yöntemler var. Bunla ilgili. Pixel watchfaces on galaxy watch yazarsan bulursun.

Geliştirici seçeneklerini aktif edip wifi ayıklama açıyorsun ip adresi verecek daha sonra Easy Fire Tools indirip ayarlardan ip adresi girip (5555 eklemeden) sağ üstten bağlıyorsun telefonu internetten indirdiğin pixel watchfaces apksını kuruyorsun.

Mağazada var mı bilmiyorum olabilir.

Telefondan Play Store Wear Os dokunursan bulabilirsin kadranları.
ÖzgürS23
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Çok teşekkürler, biraz zahmetli gibi uygun bir zaman denerim
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Wearable uygulamasında da var kadranlar hayırlı olsun iyi akşamlar :)
ÖzgürS23
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Eyvallah, çok sağol
0 Likes