cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Watch 5 Üzerinden Kadran Değiştiremiyorum

(Topic created on: 02-17-2024 12:03 PM)
90 Views
Varaniun
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar
Saatimi Kullanırken Kadranımdan Sıkılıp Değiştirmek İstedim fakat ekrana ne kadar basılı tutarsam tutayım bir türlü kadran degistirme kismina gelemiyorum. sürekli telefonumu cebimden çıkarıpta değiştirmek istemiyorum. yardımcı olurabilirseniz sevinirim
5 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Samsung Galaxy Watch 5'inizde saat kadranını değiştirmekte zorluk yaşıyorsanız, şu adımları deneyebilirsiniz:

1. **Dokunma ve Kaydırma**: Saatinizin ekranına dokunun ve hafifçe sola veya sağa kaydırarak farklı saat kadranlarını görmeye çalışın. Genellikle bu kadar basit bir dokunuş ve kaydırma işlemiyle kadran değiştirme işlemi yapılabilir.

2. **Dokunma Uzunluğu**: Bazı cihazlarda, saat kadranını değiştirmek için ekranın üzerinde uzun süre basmanız gerekir. Bu nedenle, ekranın üst kısmına dokunun ve birkaç saniye basılı tutun. Ardından, kadranları değiştirebileceğiniz bir menü açılabilir.

3. **Ayarlar Menüsü**: Saatinizin ayarlar menüsünde, saat kadranını değiştirmek için bir seçenek olabilir. Ayarlara gidin, ardından "Görünüm" veya "Kadran" gibi bir bölüme bakın. Burada mevcut olan kadranları görebilir ve istediğiniz birini seçebilirsiniz.

Bu adımları denedikten sonra hala sorun yaşıyorsanız, kullanım kılavuzunu kontrol etmek veya Samsung destek hattıyla iletişime geçmek faydalı olabilir.
Diğer kullanıcılarımızın kolaylığı için Çözümüm işine yaradıysa eğer beni desteklemek için lütfen yorumumu kabul et teşekkürler :)
0 Likes
Varaniun
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
babamla birlikte samsungun saatini kullanıyoruz onda watch 4 bende watch 5 var. onunkinde ekrana basili tutup kadran değişim kısmını açabiliyorum ama aynısı nedense bende olmuyor
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Hocam yorun attım onu bir oku olmazsa başka çözüm sunarim
0 Likes
Varaniun
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
denedim ama pek bi değişiklik olmadı. sıfırlayıp tekrar kurup bakacağım
0 Likes
Varaniun
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar