cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Watch 4 serisi ilk güncellemesini aldı

(Topic created on: 08-23-2021 12:27 AM)
107 Views
MeHmEt99
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Samsung’un Tizen işletim sistemini geride bırakıp, Google ile beraber geliştirdiği Wear OS’a sahip ilk cihazlar olan Galaxy Watch 4 serisi, çıkışından 1 hafta önce ilk güncellemesine kavuştu.

 
image
 

Samsung, geçtiğimiz aylarda Tizen işletim sistemini terk edip Google ile beraber yeni nesil Wear OS’u geliştirdiğini duyurmuştu. Duyurunun ardından Android akıllı saatlerine olan güven yeniden artmıştı. Bu işletimine sahip olacak ilk cihazlar olan Galaxy Watch 4 serisi, Samsung’un Ağustos ayındaki Unpacked etkinliğinde tanıtılmıştı. Galaxy Watch 4 serisi incelemelerde oldukça beğenildi ve şimdi de çıkışından 1 hafta önce ilk güncellemesine kavuştu.

R8xxXXU1BUH5 versiyonlu güncelleme cihaz stabilitesini arttırıyor, genel hataları gideriyor, özellikleri geliştiriyor, yeni özellikler getiriyor ve cihaz performansını arttırıyor. 290.52 MB boyutundaki güncellemenin ne gibi özellikler getirdiği henüz bilinmiyor ancak önümüzdeki günlerde ortaya çıkacaktır.

 
image
 

 

Samsung’un Wear OS’lu ilk akıllı saatleri olan Galaxy Watch 4 serisi Wear OS üzerine OneUI arayüzü sunarak Galaxy ekosistemi ile entegre çalışıyor. Samsung’un OneUI güncelleme konusundaki uzmanlığı düşünüldüğünde Galaxy Watch 4 serisi, önümüzdeki yıllarda oldukça **bleep** güncellenecektir.
0 Comments