cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Watch 4 için One UI 5 dağıtımı başladı

(Topic created on: 08-31-2023 02:03 PM)
inf4ndroid
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar
Samsung bugün erken saatlerde Güney Kore'de Galaxy Watch 5 serisi için kararlı One UI 5 Watch güncellemesini yayınladı. Şirket şimdi de kararlı Wear OS 4 tabanlı One UI 5 Watch'u ABD'deki Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 5 serilerine sunmaya başladı. 
 
ABD'deki Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 5 kullanıcılarının One UI 5 Watch güncellemesini almaya başladıkları bildirildi. Bu büyük bir yazılım güncellemesi ve birkaç gün önce Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic ile piyasaya sürülen Wear OS 4'e dayanıyor. Pixel Watch'un bile henüz kararlı Wear OS 4 güncellemesini almadığı düşünüldüğünde, Samsung bu güncelleme konusunda oldukça hızlı davrandı. Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 5 serilerinin önümüzdeki birkaç gün içinde daha fazla ülkede One UI 5 Watch güncellemesini almasını bekliyoruz.
 
image
 
Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic, R8xxUSQU1ZWF1 yazılım sürümü ile Wear OS 4 tabanlı One UI 5 Watch güncellemesini alıyor. Yaklaşık 1,7 GB'lık bir indirme boyutuna sahip. Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro, R9xxXXU1BWH3 ürün yazılımı sürümü ile One UI 5 Watch güncellemesini alıyor ve yaklaşık 1,7 GB indirme boyutuna sahip. Bir Galaxy Watch 4 veya Galaxy Watch 5'iniz varsa, Galaxy Wearable uygulamasını açıp Watch ayarları > Watch yazılım güncellemesi > İndir ve yükle'ye dokunarak yeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.
2 Comments
serkan_A34
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Boyutu büyükmüş bende bekliyorum merakla bakalım ne yenilikler var tukiye de gelsinde
Aykut
Expert Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Merakla bekliyorum bu güncellemeyi Watch 4 için