cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Watch 4, Samsung Unpacked 2022 etkinliğin'den sonra gelecek özellikler

(Topic created on: 02-08-2022 08:35 AM)
279 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Galaxy Watch 4, Samsung Unpacked 2022'den itibaren yeni saat yüzleri ve daha fazlasıyla büyük güncelleme alacak

 
Güney Koreli firma, 10 Şubat'ta Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic için büyük bir güncelleme yayınlayacak. Yeni güncelleme, kullanıcıları fitness hedeflerini tamamlamaya motive edecek. Kullanıcılar ağırlık, vücut yağı ve iskelet kası gibi vücut kompozisyonu hedeflerini belirledikten sonra, akıllı saatler bu hedeflere ulaşmak için günlük hatırlatıcılar ve ipuçları sunacak.
 
 
image
 
Bisikletçiler ve koşucular aralıklı antrenman yapabilirler. Hedeflerini, antrenmanları arasındaki ideal aralığı ve hatta toparlanma süresini belirleyebilirler. Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic ayrıca VO2 Max yüzdesini gerçek zamanlı olarak ölçecek ve gösterecek, bu da kullanıcıların kendilerini ne kadar zorlayabileceklerini bilmelerine yardımcı olacak. Bir koşudan sonra, akıllı saatler nem kaybını rapor edecek ve bu nemi geri kazanmak için ne kadar su içilmesi gerektiği hakkında bilgi verecektir.
 
 
image
 
Yeni güncelleme ile Galaxy Watch 4, kullanıcıların antrenmanlarına ne zaman devam edebileceklerini bilmeleri için antrenmandan sonra iki dakikaya kadar kullanıcının nabzını ölçmeye devam edecek.
 
 
image
 
Yeni Uyku Rehberliği özelliği, önerilen uyku süresi, uyku kalitesi verileri ve eksiksiz bir uyku puanı aracılığıyla kullanıcıların daha iyi bir uyku çekmesine yardımcı olacaktır. Aylarca süren takipten sonra akıllı saatler, her kullanıcıya nasıl uyuduklarını en iyi temsil eden bir Uyku Sembolü hayvanı da atayacak. Saatler, kullanıcıların daha iyi uyumasına yardımcı olmak için SmartThings bağlantılı TV'leri ve ışıkları da kontrol edecek.
 
 
image
 
Samsung'un yeni akıllı saatleri ayrıca, kullanıcıların herhangi bir sorun yaşamadan herhangi bir bileğe takabilmeleri için sol el için gelişmiş destek alıyor. İlk kurulum işlemi sırasında Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic, akıllı telefonunuzda yüklü olan uygulamalara göre uygulamaları otomatik olarak yükler.
 
image
 
Kaynak : Sammobile Türkçe çeviri
 
 
 
3 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Bilgilendirme için teşekkürler
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Bilgilendirme için teşekkürler
DehaAyabakan
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Vay anam vay