cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch 4 One Ui 4.5 Sorunu

(Topic created on: 09-27-2022 12:47 PM)
76 Views
Byy
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba

One Ui 4.5 güncellemesinden sonra saat 10 dk. bir nabiz ölçmeye ayarlı olmasına rağmen bu işlemi yapmiyor. Özellikle şarja takıp tekrar kullanmaya başladığımda cihaz bileğe takılıp takılmadığını anlamiyor. Manuel 1-2 ölçümden sonra çalışmaya başlıyor ya da kapatıp açınca çalışıyor. Cihazı sıfırladım fakat sorun devam ediyor. Samsung'a konunun yazılımsal olduğunu söylememe rağmen servise gidin şeklinde yönlendiriyorlar. 
6 Comments
nklr
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar

Sat gitsin. Burada kim bilir kaç tane watch4 şikayeti gördüm. Geçiş modeli olduğu için şikayet bitmez. Yakında zaten desteği de keserler watch3 e yaptıkları gibi ortada kalırsın.

Bu arada 10 dk da bir ölçmeyi hareketsizsen yapıyor.

0 Likes
GLXYS23
Expert Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Bir ben mi şikayetçi değilim acaba watch 4 ten , herşeyiyle 10 numara cihaz , gayette memnunum, keyifle kullanıyorum
Byy
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Hocam ofiste çalışıyorum. Sabah şarjdan çıkarıyorum. Akşam bir bakıyorum hiç ölçmemiş. Güncelleme öncesinde boyle değildi. Kalp yetmezliğim olduğu için benim için önem arz ediyor. Takipte olmak açısından.
0 Likes
nklr
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Ne kadar işine yarar bilmiyorum ama arama tuşlarına *#0*# yazarak test uygulamasını açabilirsin. Oradan sensörleri tek tek test edebilirsin. Fail yazan yada çalışmayan varsa akıllı servise git değişim iste
0 Likes
Byy
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Denedim hepsi faal çalışıyor. Teşekkür ederim
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba Byy,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes