cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch 4 Google Asistan Kuramıyorum

(Topic created on: 11-05-2022 02:35 PM)
71 Views
Motörhead
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhabalar, dün Galaxy Watch 4 Classic 46 mm satın aldım. Cihaza Google Asistan yükleyemiyorum. İçerisinde yüklü gelmedi ve Play Store' da aratınca çıkmıyor.

Sorunum yanlış anlaşılmasın Google Asistan kullanamıyorum demiyorum. Google Asistanı cihaza yükleyemiyorum.

Ürün sıfır.  Tüm güncellemeleri yaptım. Şuan One UI sürümü 4.5 olarak gözüküyor. 

11 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Şu an mağazada yok önceden vardı kısa süreli kalkmış sanırım. Bir kaç güne gelir diye umuyorum. Kısaca apk nasıl kuracağını anlatayım.

Telefondan Google'da aratıyorsun. Asistant Wear Os 1.1.51.474820069.release

Arattığın zaman apk olarak direk çıkıyor. İndirebilirsin ilk linkten güvenli. Güncel sürüm bu.

Daha sonra saatinden Geliştirici seçeneklerini aktif ediyorsun. Telefondaki gibi yazılım sürümüne sürekli basınca aktif oluyor.

Adb ayıklama ve WiFi üzerinden ayıklamayı aktif ediyorsun ve bekliyorsun. WiFi ayıklamada sana bir Ip adresi verecek.

Şimdi telefona bir uygulama kuruyorsun. Easy Fire Tools. Bu uygulamayı açıp sol üst 3 çizgiden ip adresini saatte verilen ip adresini gireceksin. 5555 yazmana gerek yok. Sonra geriye dönüp sağ üstten fişe basınca bağlan diyeceksin saatten de onay vermen gerek.

Buradan sonra telefondan asistan apk dosyasını seçince yükleyecek. Yükleme bitince de telefondan (ayarlardaki değil) Google uygulamasına girip sağ üst profilden Ayarlar-Google Asistan-Diller-İngilizce yap ve saatten deA Asistan uygulamayı aç kurulumu tamamla. Kurulum bitince aynı yerden Google uygulamasından dili Türkçe yap.

Tuşları kişiselleştirden bir tuşa atayabilirsin asistanı.
Motörhead
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar

İlgilendiğiniz çok teşekkür ederim. Eğer mağazaya gelmezse bu şekilde yapacağım. Teşekkürler.