cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch 4 ECG/Tansiyon Sorunu

(Topic created on: 06-19-2022 02:09 PM)
369 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Arkadaşlar madem bu özellikler var neden kullanılamıyor? Apple ve Huawei saatlerinde kullanılabiliyor. Sağlık bakanlığı tarafından onlara izin veriliyorsa neden Samsung izin alamiyor? Çok değişik ya. Galaxy Watch 3 den beridir bir izin çıkmaz mı? Aldığımız üründen tam faydalanmak herkesin hakkı. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba Aykut,

Samsung, kullanıcılarına sağlık zindelik, ve sağlıkla ilgili hedeflerini belirlemek ve ulaşmak için gerçek zamanlı/ anlık olarak takipten uykuya ve stres yönetiminden içgüdülere kadar kulllanıcılarına sağlık ve sağlıklı yaşam deneyimi sunmaya çalışır.

Dahili olarak bulunan EKG koruyucu sağlık çözümleri ve hizmetleri sunan sensörlerden bir tanesidir.

Henüz resmi bir açıklama bulunmamaktadır. Özelliğin kullanılabilirliği hakkında sizlere daha fazla bilgi paylaşmayı heyecanla bekliyoruz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

17 Comments
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Sağlık bakanlığından hala izin çıkmadı EKG için ve tansiyon içinde öyle.
Aykut
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Anlamış değilim neyi beklettiklerini
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Bende bilmiyorum neyi beklettiklerini izin alamadılar bir türlü yurtdışında kullanımda bu özellikler.Bence başvurmadılar sağlık bakanlığına.
Aykut
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bencede başvurmadilar yoksa 2 3 yıl içinde çıksa çıkardı. Apple bile 3 ayda aldı yani
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
İzin alacağıda yok.
Aykut
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Öyle görünüyor
Emir-S22
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
kesinlikle katılıyorum huawei kanadında ürünler çıkalı 1 ay oldu ve hemen izin alındı ve güncelleme ile açıldı
Aykut
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Samsung bence başvurmadi. Başvurduk diyor ama çıksa çoktan çıkardı. Neyi bekletiyorlar bu kadar anlamiyorum
Emir-S22
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
bencede başvurmadı kesinlikle