cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Watch 4 şarjı hiç dayanmıyor

(Topic created on: 03-19-2024 09:52 PM)
116 Views
buramk12
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar
Öncelikle merhaba saati ikinci el (Classic 42mm olan model)olarak aldım ve bugün elime geçti ilk olarak şarja taktım ve %100 olduktan sonra çıkardım ve cihazı sıfırladım şarjı bi anda %80 e düştü pek umursamadım şarjı daha uzun gitsin diye tüm fonksiyonları kapattım 5 saat kadar sonra cihazın şarjı bitti az önce şarjını tekrar doldurdum ve 1 saatte her şey kapalı ve güç tasarrufu açıkken%8 şarjı azaldı sizce ne yapmam gerekli satıcı saatin pil durumunun iyi olduğunu söylemişti ve uzun zamandır kullanmıyormuş
18 Comments
Npcbiri
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Uzun zamandır kullanmıyorsa bataryası ölmüştür bende mi band 4 vardı uzun zaman kullanmamıştık açtımı hemen 1 saat içinde şarjı bitiyordu bataryası değişmesi gerekir yüksek ihtimalle
0 Likes
buramk12
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
değişim fiyatı ne kadar bir bilgin var mı?
0 Likes
Npcbiri
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Pek bilmiyorum internete baktım batarya fiyatları 500 ila 1500 lira arasında varlar ama orijinal olduklarını sanmıyorum hiçbirinin
0 Likes
buramk12
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
tamamdır teşekkür ederim yorumun için
0 Likes
Npcbiri
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Rica ederim😊
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Uzun süre kullanılmayan bataryalar ölüyor ayrıca 42mm nın bataryası zaten küçük en güzeli batatya değişimi yaptır hocam (2 yıl geçmediyse garanti ve faturan varsa ücretsiz değişir)
0 Likes
buramk12
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
bir kaç hafta önce birmiş garantisi
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Ah be o kötü olmuş hocam tavsiyem ürünü aldığın fiyata kullanıcıya ver kabul etmezse ki edeceğini sanmıyorum bence bataryanın halini o da biliyordu... sen sat ekstra bataryaya filan para vereceksin luzum yok o paralara zaten 0 w4 alırsın.
0 Likes
buramk12
Active Level 1
Giyilebilir Cihazlar
sıfır alıcaktım aslında 46mm olanı 3700tlydi bileğim ince oldugu icin teknosaya gidip saati denedim ve cok kaba durdu 42mm olanın sıfırı yoktu sahibindende sadece 1 tane ilan vardı bende onu aldım classic olmayan modelleri hiç hoşuma gitmedigi için hiç bakmadım bile
0 Likes