cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Watch 3

(Topic created on: 08-06-2020 08:42 AM)
361 Views
omerbey68
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar

image

image

image

image

image

Sence Galaxy Watch 3 almaya değer mi?
12 Comments
s23vercetti
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Kesinlikle değer saatin ekranını samsung akıllı tv ye yansıtıyorsun ve spor yaparken verilerini an lık olarak görebiliyorsun nabız,kalori vb bu özellik için bile alınır
0 Likes
omerbey68
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Peki tamam. Nabız, kalori v.b için Samsung un alt nesil saatleri daha uygun fiyatlı değil mi. işin açıkçası ben işin popülerlik yönünden değil de teknolojisi yönünden bakıyorum.
s23vercetti
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
eğer samsung cihazların varsa samsung tv vb. bu cihazı alabilirsin çok iyi uyum sağlıyorlar ama eski nesilde alınabilir ben watch gt 2 kullanıyorum geçmeyi düşündüm açıkçası
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Bende Active 2 ve 3 arasında kaldım.Ama fiyat farkını gözetirsem sanırım active 2 alacağım
0 Likes
slite35
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Bence biraz bekle fiyatlar büyük oranda düşecektir o fiyat farkına da mis gibi Bluetooth kulaklık alırsın
0 Likes
omerbey68
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Aslında Apple in saati olsun telefonu olsun daha mantıklı mübarek dolarla yükseliyor dolarla düşüyor.
0 Likes
omerbey68
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
😂
0 Likes
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
hayir ben pek beğenmedim cunku o fiyata değmiyor active 2 den bi **bleep** yok bende watch active 2 var ve hiç pişman değilim onun yerine bende bu olduğuna sensorler zaten ayni kandaki oksijen olcumude buyuk ihtimal gelecektir
0 Likes
onrcmr
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
değmez 3 ibaresini hak etmeyen bir cihaz batarya ufalmis ram yine 1gb depolama yine 8 GB islemci ayni değişik ne var yazılımdan başka 340 mah pil nedir yani galaxy watch s2 deselerdi daha dogru olurdu
0 Likes