cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Watch 3 Spotify kontrolü

(Topic created on: 03-02-2021 01:36 PM)
382 Views
yasiner
Beginner Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhabalar, Samsung Note 10 telefon, Samsung Level U kulaklık ve Samsung Galaxy Watch 3 saat kullanıcısı olarak sorunum çok basit ama çözemiyorum. 

Telefonuma kulaklık ve saat bağlı halde spotify müzik dinlerken saat üzerinden spotify kontrolü sağlayamıyorum. "Cihaz, aktif dinleme cihazı olmadığından işlemi gerçekleştiremiyoruz" diye hata alıyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Bende de active 2 var şu şekilde olması gerekiyor saat spoti ayarlarında uzak ve bağımsız diye bi secenk var onu uzak yapmalısın

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Solution
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Bende de active 2 var şu şekilde olması gerekiyor saat spoti ayarlarında uzak ve bağımsız diye bi secenk var onu uzak yapmalısın
0 Likes
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba yasiner,

Ben Yeşil, Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Saat üzerinden işlem sağlamak için Galaxy Wearable > Keşfet > Galaxy Store alanından, Spotify uygulamasını yükleyerek işlem sağlayabilirsiniz.

Sorunun devam etmesi üzerine, aşağıda bulunan linkteki yönergeleri takip ederek hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-send-error-report-about-galaxy-watch/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes