cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Fit 2 Müzik Kontrolleri

(Topic created on: 04-24-2023 01:02 PM)
79 Views
3r3n507181965
Beginner Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Galaxy fit 2 cihazımda ilk alınca bağladığım telefonda müziğin ses seviyesini değiştirebiliyordum fakat şimdi bağladığım telefonda müziğin ses seviyesini değiştiremiyorum

**bleep** ediyorsa

ilk bağladığım telefon Android 11

Ve şuan bağlı olduğu telefon Android 13

(bikekliğin yazılımı güncel)

2 Comments
TheHeisenberg
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Widgetlar kısmından düzenleyin Screenshot_20230422_141043_Galaxy Fit2 Plugin.jpg
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba 3r3n507181965,

 

Bu durumda Fit 2 cihazını fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini yapın.  Fabrika verilerine sıfırlamadan önce, Galaxy Fit2'nizde kayıtlı tüm önemli verilerin yedek kopyalarını almayı unutmayın. Galaxy Wearable uygulaması ya da Samsung Cloud üzerinden Galaxy Fit2'den veri
yedekleyin.

 

Sıfırlama işlemi

Hızlı panelde Bakray_0-1682329254610.png ögesine dokunun ve sıfırlama işlemi yapabilirsiniz. Alternatif olarak, mobil cihazınızda Galaxy Wearable uygulamasını başlatın, Ana ekran → Bileklik hakkında → Bilekliği sıfırla'ya dokunun. 

 

Galaxy Fit2'nizdeki kişisel bilgilerinizi, verilerinizi ve ayarlarınızı güvende tutun. Hassas bilgilerinizi yedekleyip daha sonra erişebilir, ayrıca Galaxy Fit2 verilerinizi otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Galaxy Fit2 verileri, otomatik olarak bağlı mobil cihazın Samsung Health uygulamasına kaydedilir. Yalnızca son 7 günde alınan kayıtlar Galaxy Fit2'ye kaydedilir.

 

Verileri otomatik olarak yedekleme


Galaxy Fit2'nizde kayıtlı verileri Samsung Cloud ile otomatik olarak yedeklemek ve bu verilere
istediğiniz zaman başka cihazlardan erişmek için mobil cihazınızda Galaxy Wearable uygulamasını başlatın, Ana ekran → Hesap ve yedekleme'ye dokunun ve ardından Otomatik yedekle tuşuna dokunarak etkinleştirin.

Verileri yedekleme

Galaxy Fit2'nizde kayıtlı verileri yedeklemek için mobil cihazınızda Galaxy Wearable uygulamasını başlatın, Ana ekran → Hesap ve yedekleme → Verileri yedekle'ye dokunun, yedeklenecek ögeyi seçin ve ardından Yedekle'ye dokunun. Veriler Samsung Cloud'a kaydedilir.

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes