cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Buds+ cihazımın sol kulaklığı bi anda daha az ses vermeye başladı

(Topic created on: 05-29-2022 11:12 PM)
415 Views
Haakki
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Galaxy Buds+ almıştım bundan 4 5 ay önce çok memnunum **bleep** Bi sıkıntı yok. İsim gereği insanlarla iletişim halinde olmam gerekli o yüzden sadece sol kulaklığı takıp ortam sesini açıp işimi yapıyorum. Bu zamana kadar Bi sıkıntı yoktu ama Bi anda işten çıkınca farkettim ki sağ taraftan daha fazla ses geliyor, sol taraftan daha az ses geliyo. Ne darbe aldı bu zamana kadar ne de suyun içine girdi. Terden olacağını da düşünmüyorum çünkü çok terleyecek Bi is yapmıyorum. Şu an **bleep** ettiğim için önce buraya yazıyorum, yarın ilk işim Samsung desteğe yazmak olacak. Çünkü bu kadar hızlı bozulmadı çok garibime gitti. 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba

Öncelikle Kulaklık Ayarları'ndan kulaklığınızı sıfırlamanızı öneririm. Merak etmeyin herhangi hır sıkıntı olmaz sıfırlama işleminde.

Bunun dışında:
Kulaklığınızın (demişsiniz ama tekrarlayayım) herhangi bir darbe almadığından emin olun
Su veya ter girmediğini emin olun çünkü dayanıklılık sertifikası yeterli değil
Temiz olduğundan emin olun
Ayarlar kısmından herhangi bir değişiklik yapmadığınızdan emin olun.

Bunları yapmanıza rağmen de sorununuz çözülmezse cihazınızı Garanti Belgesi ile Samsung Yetkili Servis'ine verebilirsiniz.

Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler, iyi geceler dilerim

View solution in context

Solution
Giyilebilir Cihazlar
Cihazı servise gönder knk bendede olmustu tomurcuklari sifirlayip gondermislerdi

View solution in context

4 Comments
Solution
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba

Öncelikle Kulaklık Ayarları'ndan kulaklığınızı sıfırlamanızı öneririm. Merak etmeyin herhangi hır sıkıntı olmaz sıfırlama işleminde.

Bunun dışında:
Kulaklığınızın (demişsiniz ama tekrarlayayım) herhangi bir darbe almadığından emin olun
Su veya ter girmediğini emin olun çünkü dayanıklılık sertifikası yeterli değil
Temiz olduğundan emin olun
Ayarlar kısmından herhangi bir değişiklik yapmadığınızdan emin olun.

Bunları yapmanıza rağmen de sorununuz çözülmezse cihazınızı Garanti Belgesi ile Samsung Yetkili Servis'ine verebilirsiniz.

Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler, iyi geceler dilerim
Haakki
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Galaxy wear'den sıfırlama yaptım az önce ama hala aynı. Evet eminim çünkü kulaklık bu, telefon gibi ter yoluyla bozulmayacak kadar dirençli Bir cihaz olmadığı biliyorum. Bildiğimden dolayı her terledigimde kulağımı temizlerim ki kulaklık sıkıntıya girmesin diye. Screenshot_20220529-232520_One UI Home.jpg
0 Likes
Solution
Giyilebilir Cihazlar
Cihazı servise gönder knk bendede olmustu tomurcuklari sifirlayip gondermislerdi
Giyilebilir Cihazlar
Ama yapabilirsen toplu iğne yardimiyla izgarasını çıkartıp temizle ama yapamazssan en garantisi servis