cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Buds Servis🔨

(Topic created on: 04-09-2021 04:33 PM)
163 Views
keremyesil
Active Level 7
Options
Giyilebilir Cihazlar

Galaxy Buds cihazım bilinmedik bir nedenden dolayı arızalanmıştı önceden de zaten Forum'da belirtmiştim , ben canlı destek ile görüştüm ve sağolsunlar çok destek oldular ben bu cihazı Hepsiburada'dan almıştım ve şuan hesabım silindiği için faturaya ulaşamıyorum acaba faturasız servise gönderebilirmiyim?Yoksa aldığım kredi kartı ekstresinden bunun faturasını almak için bankaya gitmeli miyim ? Lütfen destek olursanız sevinirim 

image

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba kardeşim

Faturanın olması çokta önemli değil cihazın garantisi olup olmadığını servis anlıyor yetkili servise verdiğinizde bir.sorun yaşayacağını düşünmüyorum

Eğer bursadaysan hiç sorun yaşamazsınız kutu ,fatura bile sormadan işleme alınıyor

View solution in context

Solution
KonuGalaxy
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar

faturanı aldığın yerden temin  etmek için başvurduğunda alabilirsin. eğer eski siparişlerinden ulaşırsan hani isteyebilirsin. yinede fatura olmadanda işleme alınır sadece budsın üretim tarihini baz alırlar

View solution in context

0 Likes
6 Comments
mfurknka
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Servise verirken fatura önem taşıyor. Faturanızı veya dekontunuzu gmailden veya banka hesanızdan çıkartabilirsiniz diye biliyorum. Zaten cihazın kendisine ait bir kodu olduğundan ötürü o kodu okutarak garantisi olup olmadığına bakılabilmekte. Ancak siz her ihtimale karşın samsung servisi arayıp sormanız daha doğru olacaktır.
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba kardeşim

Faturanın olması çokta önemli değil cihazın garantisi olup olmadığını servis anlıyor yetkili servise verdiğinizde bir.sorun yaşayacağını düşünmüyorum

Eğer bursadaysan hiç sorun yaşamazsınız kutu ,fatura bile sormadan işleme alınıyor
mfurknka
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Bende faturaya bakılmıştı 😏 Bende niye baktılar faturaya acaba 🤔
Alfatürk
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Hımm 🤔servisler şehirlere göre değişiyor😊
mfurknka
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Sanırım ondan olabilir. 😏 Aslında her yerde aynı olması lazım ama ilginç açıkcası 😊
Solution
KonuGalaxy
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar

faturanı aldığın yerden temin  etmek için başvurduğunda alabilirsin. eğer eski siparişlerinden ulaşırsan hani isteyebilirsin. yinede fatura olmadanda işleme alınır sadece budsın üretim tarihini baz alırlar

0 Likes