cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Buds+ Bağlantı Problemi

(Topic created on: 05-03-2020 08:45 PM)
11188 Views
gokhanakintr
Beginner Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

3 hafta önce satın aldığım Samsung Galaxy Buds+ cihazımla bağlantı problemi yaşıyorum.

Kulaklıkla telefon görüşmesi yaparken Bluetooth bağlantısı kopuyor. Tekrar bağlamak için Galaxy Wear kullanmam gerekiyor. 

Ayrıca Whatsapp üzerinden görüntülü görüşme yaparken Buds+ kulaklık kullanmaya başladığımda iletişim problemi yaşıyorum ve bağlantı kopuyor. Kulaklık bağlantısını kestiğimde sorun düzeliyor. Tekrar bağlarsam tekrar aynı sorunu yaşıyorum.

Kulaklık yazılımını güncelledim ancak sorun hala devam ediyor. 

Benzer sorunlar yaşayan var mı? 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Ahmet_S23
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar

Tekefon modeli samsung ise ağ sıfırlama ve bluetooth veri silme işlemlerini yapabilirsiniz.

View solution in context

0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba gokhanakintr,

Ben Turkuaz. Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Uygulamalar ekranından Galaxy Wearable uygulamasına dokunun. Ayarlar öğesine dokunun.

Buds Hakkında öğesine dokunun. Gear’ı sıfırla öğesine dokunun. Kulaklığınız sıfırlanacak ve tekrar bağlantı ekranına gelecektir. Tekrar sekronize ederek, kontrol edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

5 Comments
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
kulaklık i sıfırlamayı deneyebilirsin
gokhan01
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
bende plus kullanicisiyim ama böyle bir sorun yaşamadım.. başka bir kulaklık ile test etme şansın varsa dene derim eger sorun başka cihazda yasanmiosa kulaklik servis görecek sanki..
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Aynn başka cihazlarda denemelisin
Solution
Ahmet_S23
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar

Tekefon modeli samsung ise ağ sıfırlama ve bluetooth veri silme işlemlerini yapabilirsiniz.

0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba gokhanakintr,

Ben Turkuaz. Samsung Forum Moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Uygulamalar ekranından Galaxy Wearable uygulamasına dokunun. Ayarlar öğesine dokunun.

Buds Hakkında öğesine dokunun. Gear’ı sıfırla öğesine dokunun. Kulaklığınız sıfırlanacak ve tekrar bağlantı ekranına gelecektir. Tekrar sekronize ederek, kontrol edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD