cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

🎧👇 | Galaxy Buds 3: Görmek istediğimiz beş gelişme

(Topic created on: 05-08-2024 07:36 PM)
200 Views
s20fekullanıcısı
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

image

Akıllı cihaz ekosistemi açısından Apple'a rakip olabilecek tek marka muhtemelen Samsung. Bugünlerde bu ekosistemin en kritik yönlerinden biri kablosuz kulaklıklar ve Samsung'un zaten iyi bir Galaxy Buds serisi var.
Daha uzun pil ömrü
Samsung'un standart kablosuz kulaklıklara getirmesi gereken en önemli gelişme pil ömrü. Samsung, Galaxy Buds 2'nin ANC açıkken tek şarjla 5 saat, ANC kapalıyken ise 7,5 saat dayanabileceğini iddia ediyor.

image

Benzer fiyatlı kulaklıklara sahip rakip markaların çoğu çok daha uzun pil ömrü sunar: ANC kapalıyken yaklaşık 8 saat ve ANC etkinken 10 saat. Samsung bu rakamları yakalayabilirse, bu kullanıcılar için yaşam kalitesinde bir yükseltme olacak ve pil ömrü konusunda endişelenmelerine gerek kalmayacak.

Daha iyi bir IP derecesi

image
Galaxy Buds 3'ün ihtiyaç duyduğu bir diğer yaşam kalitesi yükseltmesi de daha iyi bir IP derecesidir. Galaxy Buds 2, bir miktar suya dayanıklılık açısından IPX2 dereceli bir gövdeye sahiptir, ancak hafif yağmur veya kumsalda su sıçraması gibi durumlarda daha iyi sağlamlık için bunun en azından IPX5 veya IPX6 derecesinde olması gerekir.

Basları azaltın veya gerçek bir ekolayzır sunun

image

Orijinal Galaxy Buds'tan Galaxy Buds 2 Pro'ya kadar Samsung, ses ayarını neredeyse çiviledi. Ancak çift sürücülü kurulumlarına rağmen Galaxy Buds 2, serideki diğer Galaxy Buds kadar iyi ses çıkarmıyor. Biraz yumuşak ve karanlık geliyorlar ve Samsung'un daha keyifli bir ses deneyimi için basları biraz azaltması ve yüksekleri iyileştirmesi gerekiyor.

Samsung bunu yapamıyorsa Galaxy Wearable uygulamasında gerçek bir ekolayzır sunması gerekiyor. Şu anda uygulama yalnızca önceden ayarlanmış ekolayzerler sunuyor ve bantları tek tek değiştiremezsiniz.

Daha az parlak tasarım

image

Kompakt olmasına rağmen Galaxy Buds 2'nin uyumu pek iyi değil. Kulaklıkların yüzeyi çok parlaktır ve biraz ter bile onları kayganlaştırabilir. Kasası da parlak olduğundan Galaxy Buds 2 Pro ve Galaxy Buds FE'ye kıyasla daha kolay çizilebiliyor .

Daha iyi bir genel tasarım ve uyum için Samsung, Galaxy Buds 3 için Galaxy Buds 2 Pro ile aynı mat kaplamayı tercih etmelidir.

Geliştirilmiş sesli arama kalitesi

image

Galaxy Buds 2, telefon görüşmeleri için ortalama bir seviyede ve Samsung'un oyununu hızlandırması gerekiyor. Apple, Bose, Jabra, OnePlus ve Sony gibi rakip markaların kablosuz kulaklıkları, telefon görüşmesi kalitesinde objektif olarak daha iyi. Bu, Samsung gibi bir markanın çivilemesi gereken şeylerden biri.


Haber bugün yayınlanmıştır!📌

8 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Ne yaptın buna okunmuyor yazılar 😅
Giyilebilir Cihazlar
Düzelttim şimdi, karanlık mod kullanıyorum. Farketmemişim
0 Likes
Solution
Giyilebilir Cihazlar
Umarım olur
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Eline sağlık 👍
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
eline sağlık
Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Eline sağlık kardeşim 👍
Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Hayırlısı 🤘