cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Buds 2'nin yepyeni ses özelliğiyle çok heyecanlanmayın

(Topic created on: 04-07-2022 07:00 PM)
226 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar
Samsung , geçen yıl Galaxy Buds 2'yi piyasaya sunduğunda 360 Audio dışında Galaxy Buds Pro'nun neredeyse tüm özelliklerine sahipti . Bu haftanın başlarında Samsung, 360 Audio'yu Galaxy Buds 2'ye sunmaya başladı.
bir yazılım güncellemesi yoluyla, ancak yeni özellik hakkında fazla heyecanlanmamalısınız.

Son birkaç gündür Galaxy Buds 2 cihazımda 360 Audio kullanıyorum ve bu… pek iyi değil. Yalnızca Galaxy akıllı telefonlarla ve yalnızca video izlerken çalışır. Evet, denediğim tüm video uygulamalarıyla çalışıyor: Disney+, Netflix, Prime Video ve YouTube. Ancak, çok güvenilir çalışmıyor.

Telefonun doğru konumunu kilitleyemediğini ve video kaynağının yanlış yön algısına yol açtığını defalarca **bleep** ettim. Sol ve sağ kanallar arasındaki ses geçişi bile, 360 derecelik yüksek kaliteli bir ses deneyimi için olması gerektiği kadar düzgün değil. Başın hareketi ile sesin değiştirilmesi arasında biraz gecikme var.

Bunlar küçük rahatsızlıklar gibi görünse de, sürükleyici ve ortalamanın altında 360 derece ses arasındaki farktır. Benzer bir özelliği olan AirPods Pro'yu da kullandım ve daha güvenilir çalışıyor. Galaxy Buds Pro'yu kullanmadım , ancak bu kulaklıklarda 360 Ses özelliği bu şekilde çalışıyorsa, Samsung'un deneyimi daha da optimize etmesi gerekiyor.

Kaynak: Sammobile Türkçe çeviri
5 Comments
RecepF
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bugün arkadaşımız böyle bir hatayla karşılaştığını belirtmiş

Buds2 ses kesilme sorunu
👇
https://r2.community.samsung.com/t5/Giyilebilir-Cihazlar/Buds2-Ses-Kesilme-Sorunu/td-p/11233406
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Bende öyle bir sorun yok gayet düzgün çalışıyor bu şikayeti olan arkadaşın kulaklıkda sorun var belki ki bende temiz
0 Likes
BurakBese
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Galaxy Buds Pro kullanıyorum. Galaxy A71 ile bir şeyler izlerken kullandığımda kafamı çevirdiğimde az bir gecikme oluyor, S20 Ultra'da olmuyor. Telefona da bağlı olabilir yani.
0 Likes
AliORH
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Az önce konuyu okuduktan sonra markete giderken test ettim bende de herhangi bir kesinti veya cızırtı gelmiyor, gümbür gümbür maşallah.
0 Likes
salihz
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Kral buds 2 kullanıyorsan deneyimlerini söyleyebilir misin? Kulağa oturuşu nasıl ses vs. Bluetooth kesintileri oluyor mu
0 Likes