cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Buds 2 Pro

(Topic created on: 01-12-2023 03:10 PM)
86 Views
Msndr
Beginner Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhabalar, Buds 2 promu eşleştirme ve bağlanti konusunda bir sorun yok ancak gece kutusuna koyup bırakıyorum sabah bağlanmiyor telefonu yeniden başlatmadan mumkün değil bağlanmıyor buna bir çözümü olan varmıdır. #samsung #teknikservis

4 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Kardesim 4447711 i ara uzaktan bağlantı iste tek çozümü onlar bilir ben yasamadim öyle bisey
Giyilebilir Cihazlar
En iyisi 444 77 11 ara
Giyilebilir Cihazlar
Aynı sorunu m12 cihazımda TV ile smartview bağlantısında yasıyorum,kaydetme seceneği varsa onu kullanın.
Solution
Ahmet_S23
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar

Telefonun Samsungsa 

1 - Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

2 - Ayarlar > Uygulamalar > Sağ üst bölümdeki üç nokta ​> Sistem Uygulamalarını Göster > Bluetooth > Depolama > Veriyi Sil adımlarını uygulayabilirsiniz.

3- Werable uygulamasını kaldır tekrar yükle.  kullanılmadığında uygulamaları uykuya al aktif ise güç tasarruf modunda onu pasif yapın.