cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Buds 2 Pokemon Edition paketi Samsung'da satışa çıkmak üzere

(Topic created on: 05-19-2022 08:11 PM)
177 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Samsung, Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklıklar için bir çift Buds 2, Pokemon temalı bir kılıf ve popüler Pokemon karakterlerini içeren bir avuç çıkartmadan oluşan sınırlı sayıda bir Pokemon paketi yayınlamak üzere .

 
Paket, Samsung'un Kore'deki çevrimiçi mağazasında listelenmiştir . Şirket şu anda paketi piyasaya sürülmeye hazırlıyor, ancak kesin lansman detayları belirsiz. Ancak, Galaxy Buds 2 Pokemon paketi satışa çıktığında 134.000 Won'a (105$) mal olacak.
 
Müşteriler, standart Galaxy Buds 2 için beş renk seçeneği arasından seçim yapabilir, ancak elbette Pokemon kırmızı-beyaz kasası orijinal tasarımın çoğunu kapsıyor.
 
 
image
 
Standart Galaxy Buds 2 genellikle 105 dolardan fazlaya mal olduğundan, bu Pokemon evrenine dahil olmayan insanlar için bile iyi bir anlaşma. Bu, indirimdeki paketi bulabileceklerini ve Kore çevrimiçi mağazasından satın alabileceklerini varsayıyor. Bu sınırlı sayıda bir paket ve Pokemon serisinin popülaritesi göz önüne alındığında, muhtemelen sıcak kek gibi satacak.
 
Galaxy Buds 2 Pokemon Edition'ın Kore dışındaki diğer pazarlarda yayınlanıp yayınlanmayacağına dair bir bilgi yok, ancak daha fazla ayrıntı ortaya çıkarsa sizi haberdar edeceğiz.
 
Galaxy Buds 2, Samsung'un Ağustos 2021'de tanıtılan en yeni kablosuz kulaklıklarıdır ve Pokemon temalı aksesuarlar olmadan bile oldukça şaşırtıcıdırlar. 
 
 
image
 
 
 
0 Comments