cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Buds 2 Kullananlar Bilgi

(Topic created on: 10-16-2022 08:28 PM)
336 Views
Kaptan12345
Active Level 7
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhabalar Galaxy buts 2 almayı düşünüyorum. Kullananlar hakkında olumlu şeyler söylermi? 

Lütfen yardımcı olun 🙂
16 Comments
ÖmerA32
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
ss atmanızı rica ediyorum? M11 ile aynı A11
0 Likes
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Eveeet samsung yine konuşturmuş android 12 ile oyun modunu kaldırmış niyeyse demin baktımda
0 Likes
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
**bleep** samsung yine yaptın yapacağını özellik ekliyeceğine özellik kısıyosun sürekli
0 Likes
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Android 11 de tıkır tıkır çalışan bir özelliği neden kaldırırki bi insan
0 Likes
ÖmerA32
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bence kulaklık gayet iyi ve alınabilir.

Ses kalitesinde hiç şüpheniz olmasın çok iyi gayet memnun kalırsınız ANC konusunda da eğer bir şey dinlemiyorsanız çevreyi çok hafif duyarsınız ama bence gayet iyi eğer müzik falan dinliyorsanız hiç duymuyorsunuz çevreyi, oyun konusunda da oyun modu var ve bu oyunda sesin gecikmesini engelliyor

Hiç kulağımdan düşme gibi bir durum yaşamadım alalı sanırım 2 ay falan oldu

BoraS20FE
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba kardeşim,

7 aydır kullanıcısı olarak şunları söyleyebilirim:

+ Ses kalitesi ve seviyesi gayet iyi, temiz bir şekilde ses veriyor.
+ Şarj süresi iyi denebilir.
+ ANC performansının iyi olduğunu düşünüyorum.

- Duruma göre kulaktan düşme yaşanabiliyor, Buds2 Pro bu konuda daha iyi açıkçası.
- ANC performansı iyi gibi ama daha iyi olabilirdi.

Açıkçası öneririm, güzel bir kulaklık.
zedphone
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Kulaktan düşme konusunu özellikle yazmak istedim ben de her zaman bu sorunu yaşayan biri olarak bu kulaklıkta hiç yaşamadım neredeyse. Tabi ki her kullanımdan sonra kutuya koyarken güzelce peçeteyle siliyorum insanlık hali yağlanıyor kulak kiri vs.

Batarya çoook iyi kısmına sadece çook iyi 4-5 saat arası kutuda çok hızlı şarj oluyor 25 dk de yüzde elliye yakın gibi.
Anc özelliğini kötülemişler ama normal ortam sesleri kapalı özelliği bile gayet yeterli gayet iyi sanırım o yüzden anc kötü duruyor dahası bence tehlikeli zaten bu durumda bile yolda trafikte müziğe dinlediğinize kaptırırsanız kaza yapma riskiniz var. Duymayabilirsiniz dış sesleri
Ses kalitesi muazzam!