cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Buds 2 Hakkında

(Topic created on: 02-21-2023 02:19 PM)
396 Views
Kaangul
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar

Sonunda istediğim kulaklığı aldım 2 gün oldu şarjı kesinlikle çok iyi gidiyor, eşi benzeri olmaya bir ses deneyimi ve aşırı konforlu tasarımıyla kulağı hiç rahatsız etmiyor almak isteyen herkese sonuna kadar tavsiye ediyorum çok fazla müzik dinleyen biri olarak bu kulaklığa ihtiyacım varmış onu **bleep** ettim alan herkese şimdiden hayırlı olsun 

Not: ilerleyen zamanlarda deneyimlerimi yeniden paylaşacağım
Ek olarak; buds 2 ile buds 2 pro arasında çok özellik farkı yok o yüzden bunu aldım bütçesi yetmeyenlere bunu öneririm buds 2 pro suya dayanıklıymış aradaki tek **bleep** bu bence

image

image

image

10 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Samsung indirim yaptığı zaman almıştım buds 2 mat siyah rengi ,iyikede almışım dedim aldıktan sonra ,severek kullanıyorum 😍
canhub
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Keşke bundanım olsaa
Kaangul
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
İnşallah olur 🙂
Giyilebilir Cihazlar
Buds 2 suya dayanıklı değil mi ?
Kaangul
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Değilmiş, sadece terlemeye ve su sıçramalarına dayanıklı :(
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Pro ile 1k fiyat farkı var değer mi pro almaya suya dayanıklılık harici pro da ses daha iyi midir acaba bas vs netlik
BURchina
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Değmez neredeyse aynı ses ..bundan al memnun kalırsın bende kullaniyorum gayet net temiz sesi var..
Kaangul
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Kesinlikle çok iyi bir kulaklık aşırı memnun kaldım
BURchina
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Pazarlama taktigi hepsi diğerine sadece iki ozelliklik koyuyor kayda degmez onun ustune fiyati yapistiriyor satıyor..verdiğin paraya degmez..buds 2 al gayet ii kulaklik