cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Buds 2 Şarj Sorunu

(Topic created on: 01-29-2023 05:31 PM)
124 Views
aLyssia
Active Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklığımı 3.5 aydır kullanmıyordum sadece şarjını dolduruyordum bitmesin diye. Şimdi kullanmak için bluetooth a bağladım ve kulaklıkları kullanmadığım halde şarjlarının sağ sol %90 olduğunu gördüm sebebini bilen var mı ?

Güncelleme: Bluetooth bağlantısını kesip tekrar bağladım bir anda %100 oldu. Kulaklığı kapatıp açtıkça şarjı yükseliyor.

Bu arada kulaklığımı 60 cm gibi yükseklikten betona düşürmüştüm kutu açılmıştı kulaklıklar yerdeydi bana sağ kulaklıktan daha az ses geliyor gibi hissettiriyor bunu test edebilecek bir yol var mı ?
18 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Evet,ama normal değil mi çünkü kutudan şarj alırken eger kullaklıta enerji varsa onunkinşde gösterir ki kullanıma hazır çr olduğu bilinsin ve aynı zamanda kutudaki şarj miktarında gösteriyor ki önlem alınabilir,kulaklığı kutuya koyduğunuzda yeterli şarja sahip mi değil mi bilinsin.
Efiosa
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar

Bu durum normal olabilir ama ben ve çevremdeki 3 kişi daha bu şarj sorununu yaşıyor. Kulaklıklar kutudayken ve kutunun da şarjı varken 89 a düşüyor ve asla 100 olmuyor.

Giyilebilir Cihazlar
Ekranda göstermeye devam etmesine şarjını düşürür.Kutunuzda kapatma düğmesi yok mu,sadece şarj edecekken açsanız?
Efiosa
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar

Galaxy Buds 2 de düğme yok.

Emree1
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Kutudan hızlı çıkarınca böyle oluyor 1 2 saniye daha beklerseniz kutunun şarjını da görebilirsiniz
Efiosa
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar

Bende direkt bluetooth ile bağlar bağlamaz böyle oluyor.

mehmetmp
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Buds 2 pro kullanıcısıyım bazen bende de akşam şarjı bitmiş sol kulaklığı kutusuna koyuyorum sabah iki kulaklıktan sağı yüzde yüz sol yüzde 0 görünüyor sonra düzeliyor bug var sanırım #samsungtürkiye modaratörleri cevap verirse biz müşteriler daha memnun olacağız
0 Likes
veunex
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Bir kulaklık kutunun içerisinde kalırsa kutunun şarjını gösteriyor ikisini çıkardığınızda sadece kulaklığın şarjını gösteriyor.
0 Likes
aLyssia
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
İkiside kutunun içinde benden.
0 Likes