cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GALAXY WATCH 4 ALINIR MI?

(Topic created on: 12-04-2022 05:33 PM)
57 Views
ahmettughanM52
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar

Samsungun saatleri hakkında bilgim yok, watch 4 sizce alınır mı? Güncellemeler, hız, fonksiyonlar, kişiselleştirme vs. yönünden bilgisi olan arkadaşlar varsa kısa bir açıklama yapabilir mi? Pil konusu benim için sıkıntı değil, her gün şarj etme şansım rahatça var. Diğer yönleri merak ediyorum.

15 Comments
Giyilebilir Cihazlar
1 aydır watch 4 classic 46mm kullanıyorum. Çok memnunum. Tek sıkıntı sarj o da onca fonksiyon için normal bence
Samsung80
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Bir kaç kez akıllı saat almaya niyetlendim fakat mağazalarda incelediğimde pek hoşuma gitmedi yani beni tam anlamı ile cezbetmedi. Sanırım gereksiz bir icat. Spor yapanlar öneriyor ama benim için gerekli bir ürün değil. Aldığınızda pişman olma ihtimaliniz var. Seçim sizin.
ErdemS21FE
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Düz watch 4 alacaksan watch 5 le karşılaştır al benim gibi classic olanı alacaksanda yine karşılaştırıp alabilirsin ben eğer watch 5 de bezel olsaydı onu alırdım ama bezeli onlarda kaldırdıkları için watch 4 classic aldım
sefa123
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Aldım iade etcem hiç memnun deilim saatten arada bir baglantı sorunu yapıyor kopuyo pili 2.3gün gidiyo ekran kalitesi s21fe den iyi :)
bıkbık
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Aslında şarj sıkıntı değilmiş ben huawei 15 gün gün giden saati kullandım sonra watch 4 geçtim tek sorun tembellik akşam şarj edeceksin hepsi o
GLXYS23
Expert Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Hocam watch 4 te kullandım watch 5 te , şu an 5 kolumda , kesinlikle 5 daha iyi , bi kere ekran canlılığı çok daha iyi , batarya daha uzun gidiyor , donanım vs. Kısacası Kesinlikle 5 almanı tavsiye ederim