cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

EKG İSTİYORUZ

(Topic created on: 04-01-2021 11:57 PM)
272 Views
HeMan34
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

AB ülkelerine geldi, onu geçtim Brezilya'ya geldi, Mısır'a geldi bir Türkiye'ye gelemedi. Sağlık Bakanlığından mı izin alamadınız, süreç ilerliyor mu bilgilendirme bekliyoruz.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba HeMan34,

Ben Karasu, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
system32ExE
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Çiplenmek mi istiyorsun? ileri de adım atamayacak hale geleceksin 😂 Umarım GELMEZ.
0 Likes
HeMan34
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Çiplendik zaten de çipi kullanamıyoruz diyelim 😆
0 Likes
system32ExE
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Ne güzel işte farkına varmışsın. Daha da ötesi OLMAMASI dileğiyle PRİM vermemek lazım. Yoksa özgürlük denilen şey GRAM kalmayacak.
0 Likes
HeMan34
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar

Smart Monitör M5 32'' kullanıyorum. Öğle zamanında göz korumayı kapatıyorum ve akşam olunca açıyorum. Bu ayarı Smartthings'de bir otomasyonla kontrol edilebilir hale gelse veya en basitinden saat ayarlı değişse süper olurdu.

Bilmeyenler için göz koruma ayarı ekranı kızıllaştırıp parlaklığı da ortam ışığına göre ayarlıyor.
0 Likes
HeMan34
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar

Smartthings platformu lokal işlemeyi geliştireceğini biliyorum. Bu kapsamda lokalde çalışan ikea device handler lar gelecek mı? İnternetin dalgalı çalıştığı ülkemizde cloud üzerinden çalışan akıllı ev akıl karı değil.

0 Likes
HeMan34
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar

Bir otomasyonda diyelim ki 4 ışık aynı anda belli parlaklıkta yansın istiyorum. Dördünü de tek tek girmem lazım. Zaten ışıklandırma grupları var onları da dahil edebilirsiniz, yazılımsal olarak da çok basit değerlerini kopyalayacak her birine.

0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba HeMan34,

Ben Karasu, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes