cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Denizde yüzerken nabzimi (gerek duydugum zaman) kol saati ekranında gorebilirmiyim?

(Topic created on: 08-03-2020 11:58 PM)
139 Views
watch1
Beginner Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Yasim 70, Polar H10 gogus bandi ile Life Fitness yürüyüş bandına cikiyorum, çok güzel mantıklı Cardio yapiyorum. Maksimum nabizimda 110lara cikiyor. Su an mevsim yaz, yüzmek istiyorum, sorum su ki; saglikli yüzmek icin, kontrolsuz nabiz artislarina çıkmamak icin, denizde yüzerken nabzimi belli araliklarla izleyerek yüzme tempomu ayarlamak istiyorum. Hangi marka hangi model akilli kol saati ile denizde yüzerken nabzımı girebilirim? Ben sadece yüzerken nabzımı (istediğim zaman) görebilmek istiyorum, denizden ciktiktan sonra degil. Bu gorevi yapabilen bir kol saati var mi? Var ise: saatin marka modeli nedir. Varsa, pil suresi nedir? Okunulan nabzın dogruluk yuzdesi kactir?

Tesekkurler!

3 Comments
Giyilebilir Cihazlar
deniz suyu biraz riskli olabilir ama samsung galaxy fit,galaxy watch,mi fit vb bir sürü şey alabilirsiniz.5ATM basıncı olmasında fayda var.IP68 yetmeyebilir.
gokhan01
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
evet arkadas hakli tuzlu su saat icin her zaman risk taşır

ip68 korumanın asil görevi deniz sporları için değil sıvı temaslarında koruma sağlamaktır

ben Samsung whatc kullanıcısıyım ve düzenli antrenman yapıyorum nabzını **bleep** olarak çok başarılı olcuyor memnunum

saygılar
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
ben galaxy watch active 2 kullaniyorum hem ip68 sertifikası var hemde 5 atm desteklk nabız olcumu ve stres oluşumunu her koşulda olcmekte eger surekli olc acik ise cihazda ekstra olarak ekg, tansiyon olcum ve dusme algilama bulunmakta cok yakin zamanda aktif edilecek tahminimce 1 2 haftaya tercih edebilirsiniz active 2 yi