cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Düşme Sonrası Acil Arama ( Sos Araması)

(Topic created on: 02-23-2023 08:11 PM)
192 Views
cagatay_cagdas
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar

Ürün 3. Kez garantide :) sağlık için aldığım düşünce refakatçilerime acil arama özelliği için Watch 3 akıllı saat sos hemen hava çıktı. 1. İzmir bayii cihazlarında müdahale edilen parça değişikliği vs . Yine gözetim kontrolü 5-6 kez arama SMS yok ? Yeniden garantiye aldım. Servis herhangi bir sorun yok diye cevap verdi :)! Hiç üşenmedim ( Karadenizli adamım :) stresten durabilirmiyim her gördüğüm stres ölçümü 0 ölçüm 0 ya bu ne iştir darlandim ter basti yine bastum yine 0 şükür 5-6 koruma sağlamak yine arayanlar soran yok her yerde normal aktif herşey aktif. İyicene ter bastı her yerin fotoğrafını aldığım strese baktım gen 0 sağlıklı baktım çizgi komple ful çizgi antrenman yaptım bı görünüyor haritanın bazısı var bazısı yok başlarım saatine dedim. ( Vurmadım ha ) Fotoğraflarını çektim çıkarttım servise verdim. Artık yenisini mi vereceksiniz fotolar görünüyor. İyicene mi darlatacaksın Bilmiyorsun. Allah sonumu hayır etsin

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Emree1
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Bu cihazların %100 doğru sonuç vereceğine inanarak alıyorsanız almayın

View solution in context

0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba cagatay_cagdas,

İletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Size yardımcı olabilmemiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Solution
Emree1
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Bu cihazların %100 doğru sonuç vereceğine inanarak alıyorsanız almayın
0 Likes
Arhantzo
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
%100 doğru sonuç vermesi beklenmemeli ama samsung gibi bir markanın ürünü bu kadar sapmış alakasız bir veri vermemeli
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar

Kardaşum yeterki düşünce arasın yeter haber versin o kadar başka bı şe istemiyorum ondan en aşaa 50-60 olmuştur.  Tüm ayarlarına baktım zaten servise gittiğimde bile ,3 kişi peşime bakayidi zate şaşırdım. Hastane gibi gişede sıra aldım. Ya ürününe güveniyorlar bozuk ürün verdirler uygulamasında da zati sos yaziyo düzgün cihaz versinler 

0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba cagatay_cagdas,

İletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Size yardımcı olabilmemiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

0 Likes