cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Buds2 mikrofonu çok kötü

(Topic created on: 10-19-2022 02:23 AM)
52 Views
Ꞁǝonɐɹdoㄹㄹ
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar
Evet arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi kulaklığı yeni aldım ses müzik her şey çok harika ama telefonla görüştüğümde karşı taraf sesimi alamadığını çok boğuk geldiğini, bu kulaklığı kullanıp da bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı ya da aldığım kulaklıkta bu sorun var. Buds2 vatan bilgisayar Topkapı mağazasından aldım.
image

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Vatan bilgisayardan alırsanız tabiki sorun çıkabilir bu arada geçmiş olsun ne kadar almıştınız samsung buds2 bluetooth kulaklık?
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
1499 TL aldım, vatan bilgisayar neden sorun çıkabilir? Açıklar mısınız rica etsem?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Birisi vatan bilgisayardan alma diyorlardı sorun çıkıyormuş galiba tabi siz oradan alınca
0 Likes
AndrewMallams
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Kapalı kutuda Samsung garantili ürün gönderiyolar.
A mağazasına gönderilen, B mağazasına gönderilen ürünler aynı. Yaşadığınız sorunun Vatan Bilgisayar ile alakası yok efendim.
Giyilebilir Cihazlar
Koca firma Samsung'un birçok ürününü satıyor, hatta internet üzerinden alacaktım guvenemedim, replika çıkar diye, 1149 TL hepsi burada satıyor,

ses kaydı yapıyorum mikrofon sesi az alıyor ve boğuk,
daha 1 gün oldu alalı servis yolu gözüktü sanırım..
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Aynen bende güvenemedim internetten satın alacaktım a51 i ama gerek kalmadı teknosa da varmış çarşı da bende aldım
0 Likes
Ayşe_Tatar
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Geçmiş olsun, ben hep vatan bilgisayar dan alıyorum, hiç problem çıkmadı. Siz buds2 uygulama güncelleme yapın, inşallah sorun gider.
0 Likes
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklığı sıfırla hala ayni durum devam ederse samsumg yetkili servisinden destek alman gerekir.
0 Likes