cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Buds2 Pro Güncelleme Sonrası Bağlantı Kesilmesi

(Topic created on: 03-17-2024 02:05 AM)
120 Views
Molmoten
Beginner Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar
Merhabalar,
Buds2 Pro kulaklığıma gelen güncelleme sonrası kulaklığıma ilk bağlandığı zaman 1 2 dakika ardından bağlantısı kesiliyor telefonumla (A34). Tekrar manuel bağladıktan sonra kesilme hiç olmuyor. Çok rahatsız edici bir durum bu kadar para verdikten sonra. Ne yapmalıyım sizce veya benden başka bu sorunu yaşayan var mı? 
3 Comments
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Kulakligi uygulamadan sifirlayin veya iki taraftan basili tutun yuzeyini sifirlayacaktir
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba

Dilerseniz; Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder başlığı>Hata Raporları>"Aksesuar" bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte ''Gönder'' butonuna basınız.

Birkaç dakika içinde Hata Raporu, sistem kayıt verileriyle beraber gönderilecektir.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Hata raporu göndermek için linki inceleyebilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler, iyi geceler dilerim
onr6521
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Samsung kullaklık pişmanlıktır uzun ömürlü değildir buds liveden giriş yaptım pro ve pro 2 aldım uzun zamanda kullandım ortalama 4 5 ayda sıkıntı çıkarıyor
0 Likes