cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Buds live alınır mı?

(Topic created on: 09-11-2021 10:04 AM)
100 Views
Sinifl
Active Level 7
Options
Giyilebilir Cihazlar

Bu ürünü almayı düşünüyorum. Piyasanın biraz altına buldum (orjinal ve samsung turkiye garantili). Araştırma yaptığım kadarı ile birkaç sorun gördüm.

-Anc performansı çok iyi değil. (Daha önce hiç ancli kulaklık kullanmadım) 
-Küçük kulaklı insanlar için kulakta ağrı yapıyor (Bende iconx 2018 vardı ve kulağım küçük oldugu ve ağrı yaptığı için sattım. Acaba bu ürününun boyutunu karşılaştırma şansınız var kullanan varsa) 
-Görüşme kalitesinden memnun olmayan da var
Toplam olarak bu cihazın ederi ne kadar bide kulağımda ağrı yapacaksa 10tl de olsa anlamlı olmayacağını düşünüyorum. Almali miyim? 
9 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Alınır.. Ama yeni çıkan Samsung galaxy Buds2 öneririm hem buds live dan daha ucuz.

Aşağıda fiyat bilgilerini bırakıyorum.

Buds Live vs Buds2 fiyat bilgileri. Screenshot_20210911-085542_Google.jpgScreenshot_20210911-085614_Google.jpg
Sinifl
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Ben 400 TL gibi bir fiyata buldum ondan kafam karıştı. Bencede buds 2 güzel ve yeni hem daha ucuz ama bu fiyat daha ucuz olduğu için sormuştum.
Giyilebilir Cihazlar
Bi ss atabilir misiniz o 400tl'lik kulaklığın?
Giyilebilir Cihazlar
Aynen bir ss atsana gerçek olduğuna nasıl inandın ben 650 ye sattım hemde ucuz verdim yani buds pro ya geçmek için ayrica benim kulağim küçük sorun yaratmiyor aksine tam oturuyor anc de gayet iyi memnun kalirsin.
Giyilebilir Cihazlar
Belki fâke olabilir kulaklık. Burdaki amaç kulaklığın gerçek olup olmamasıdır. Fâke kulaklıklar fazlaca sıkıntı çıkarır. Orjinal kulaklıklar o kadar sıkıntı çıkarmaz. Hem fâke olanlar sağlığa hatta kalp ritmimize kadar zarar verir.
Sinifl
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Faturası var vodefone
Giyilebilir Cihazlar
Güzel o zaman kontrol et iyice,su temaslı falan olmasın sonra al ben memnun kalmıştım,bas çok fazla değil o da normal o tasarım için ses sorunu yok anc de gayet iyi buds pro kadar olmasa da (yazilimsal olduğu için)memnun eder
Giyilebilir Cihazlar
-ha tm o zaman gerçektir kulaklık. Alabilirsin.
Giyilebilir Cihazlar
Pp de kulağımda var 😁bu renk mükemmeldi