cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Buds+ bağlantı kopması

(Topic created on: 12-22-2021 06:46 PM)
150 Views
Alpfatih
Beginner Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar

Samsung buds + kullanısıyım 15 aydır kullandığım cihazım son güncellemeden sonra durduk yere bağlantım kopuyor ve sonra otomatik kendiliğinden yeniden bağlanıyot, bu sorunun sebebi nedir acaba 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba Alpfatih,

Bu durum için; Uygulamalar > Galaxy Wearable > Ayarlar > Buds Hakkında > Gear ‘ı Sıfırla öğesini seçiniz. Kulaklığınız sıfırlanacak ve tekrar bağlantı ekranına gelecektir.

Samsung telefonunuz üzerinden, Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.

Sorunun devam etmesi halinde 4447711 Samsung müşteri hizmetleri hattından bize ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

2 Comments
Giyilebilir Cihazlar
Başka cihaza önceden baglanmissa öyle olabiliyor
Bana da olmuştu kulaklıklarımı sıfırladım geçmedi sonra telefonumun ağ ayarlarını sıfırladım ardından geçti
Yapman gereken en iyi şey yetkililere sorup öyle çözüm bul zaten hemen cevap veriyorlar
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba Alpfatih,

Bu durum için; Uygulamalar > Galaxy Wearable > Ayarlar > Buds Hakkında > Gear ‘ı Sıfırla öğesini seçiniz. Kulaklığınız sıfırlanacak ve tekrar bağlantı ekranına gelecektir.

Samsung telefonunuz üzerinden, Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.

Sorunun devam etmesi halinde 4447711 Samsung müşteri hizmetleri hattından bize ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD