cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Buds 2 pro ses kesilmesi sorunu

(Topic created on: 05-14-2024 08:39 PM)
71 Views
Kavun
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba bir kaç aydır Samsung tabletimde, telefonumda ve bilgisayarımda buds 2 pro kullanıyorum ancak son 1 haftadır sadece tabletimde ses durduk yere kesilmeye başladı sanki oyun kasıyormuş gibi ya da kulaklıklarla uzaklaşmışım gibi ses git gel yapıyor. Telefonda sıkıntı olmuyor sadece tablette. Tablette kulaklığı unutup tekrar bağlantı kurdum hala çözüm yok. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum
0 Likes
1 Comment
Turkuaz
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba Kavun,

Bu durum için; Uygulamalar > Galaxy Wearable >  Ayarlar > Genel  > Sıfırla öğesini seçiniz.  Kulaklığınız sıfırlanacak ve tekrar bağlantı ekranına gelecektir. 
Samsung telefonunuz üzerinden, Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.

Bu işlemlere rağmen durumun devam etmesi halinde cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes