cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Buds 2 pro ses kesilme sorunu

(Topic created on: 05-11-2024 11:46 PM)
220 Views
MesatK
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar
Buds 2 pro kulaklığımda müzik dinlerken veya youtube dan bir şeyler izlerken ses 3 4 saniye gidip geliyordu. Çözümü için kulaklığı sıfırladım, wear uygulamasını sildim yükledim ama yine de fayda etmedi. Sonra telefonu kapatıp açtığımda sorun düzeldi bu sorunu yaşayanlar çokmuş eğer yaşayan varsa denesin belki çözülür.
19 Comments
AlperGüler
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Buds 2 de bu oluyo
0 Likes
MesatK
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Tam çözümü yok sanırım bu sorunun kulaklık telefona bağlıyken, telefonu kapatıp aç istersen umarım çözülür. Bundan önce wear uygulaması silip yeniden yükleyebilirsin.
AlperGüler
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Hocam bi de buds 2 pro yu onerirmisiniz buds 2 ile arasinda oyle aman aman f ark yok diyende var , var diyende var
0 Likes
MesatK
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Buds 2 yi kullanmadım ama pro dan baya memnunum ses açısından çok kaliteli gerçekten gürültü engelleyicisi de gürültüleri gerçekten engelliyor telefonla konusurken mikrofonda da bi sorun yok gayet güzel ses iletiliyor ikisi arasinda ne kadar **bleep** var bilmiyorum ama buds2 pro gayet güzel bir cihaz buds2 den geçmenize değer
0 Likes
oxy_gen
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Selam kardeşim. L kulaklikta aktif gurultu onlemede hafif uğultu yapiyor sende varmi ? Benim cihaz mi bozuk ?
MesatK
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Aleyküm selam bende bi sıkıntı yok o konuda ama son güncellemeden sonra aktif gürültü önleyici berbat hale geldi
mbozkurt
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Bu durumu yaşayan tek ben değilmişim. Benim buds 2 pro da güncelleme sonrası spor salonunda çalan müzik sesini almaya başlamıştı demek güncellemedenmiş 🥲 çözümü var mıdır?
MesatK
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Evet maalesef eskiden hiç ses geçirmezken şimdi yanımdaki insanlarin seslerini bile duyabiliyorum çözümü maalesef yok belki yeni bir güncellemeyle tekrar eski haline getirirler ama zannetmiyorum
mbozkurt
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Yıllardır samsung kullanıyorum güncelleme ve yazılım konusunda gerçekten iyileştirmelere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. En iyi kulaklığını bi güncelleme ile bozabiliyor