cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Buds 2 pro disariya ses verme sorunu

(Topic created on: 04-08-2024 12:01 AM)
206 Views
Bialas_
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar
Bende daha once buds 2 vardi bir sure sonra bir ust model olan buds 2 pro ya gectim fakat soyle bir sorun var buds 2 pro disariya ses veriyor ses cok kisikken bile ses veriyor normal buds 2 de boyle bir sorun yoktu kulakciklari degistim yine ayni sorun var bir cozum onerisi olan varmi 
10 Comments
yunuss_A13
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklıklar kulağınızdayken çok daha az ses veriyor kulaklıkları elinize alıp denediginzde dışarı fazla ses vermesi normal
0 Likes
Bialas_
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Zaten kulaklik kulagimdayken ve sarki actigimda disariua ses veriyor
0 Likes
yunuss_A13
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Bence bir sorun yoktur eğer gerçekten çok fazla ses veriyorsa servise gönderin
0 Likes
Bialas_
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Yani kulaklik kulagindayken sesi fullesen bile disariya gram ses vermiyormu
0 Likes
yunuss_A13
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Bende buds 2 var sessiz ortamda yakindan dikkatli dinlenmedikce vermiyor , bende dışarıya ses vermesine dikkat ediyordum ilk aldığımda gayet memnunum
0 Likes
Bialas_
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Yukarida bahsettigim gibi bendede buds 2 vardi ve hic ses vermiyordu ama buds 2 pro veriyor
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
Bakın söyle bi test yapabilirsiniz kulakligi alın elinize son ses müzik acik bas parmakla ses gelen deliğini kapatın dışarıya ses geliyor mu gelmiyor mu geliyorsa eğer kulaklıkta sıkıntı vardır yok müzik sesi gelmiyorsa eğer yuzde 99 kulaklık slikonu kulağına oturmuyordur bu kadar basit
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Giyilebilir Cihazlar
Bir nevi kulağınızday miy mis gibi simülasyon oluyor bu parmakla kapatıp dışarıya ses verip vermediğine bakın vermiyorsa dediğim gibi silikon oturmamış
0 Likes
Bialas_
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklikta 2 adet ses cikis noktasi var ikisinide dediginiz gibi kapattim ama sonuc ayni hala duyabiliyorum kulakciklari degistirdim yine ayni ;(
0 Likes