cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Buds 2 pro çınlama benzeri ses

(Topic created on: 10-07-2023 01:13 PM)
152 Views
Receps
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar
buds 2 pro kulaklık aldım duyma desteği menüsünden ekstra yüksek ortam sesini aktifleştirince sol kulakliktan çınlamaya benzer bir ses geliyor ortamdaki ses artinca cinlama sesi de artıyor bu durum normal mi değil mi bilemiyorum aynı sorunu yaşayan var mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba Recepsz,

Kulaklık güncellemelerini kontrol ederek kulaklığınızı sıfırlamanızı, durumun devamı halinde en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret etmenizi rica ederiz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Adanaliisot
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
O özellik düzgün çalışmıyor bence hocam . O yüzden hiç açmıyorum ben :) . Ayrıca ortam sesinde iken arkadan gelen rüzgar benzeri sesi kastediyorsaniz o tüm kulaklıklar da var ( bu özelliğe sahip tüm kulaklıklar diyim daha doğrusu )
Receps
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
sende oluyor mu hocam bu çınlama rica etsem bir dener misin
0 Likes
Receps
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
hocam arkadan gelen rüzgar sesi normal oncesinde buds 2 kullaniyordum ondada vardi soyledigin gibi ama **bleep** konferans konusmalarinda mikrofona vurunca bir çınlama gelir ya onun gibi surekli bir çınlama geliyor ama sağ kulaklikta hicbirsey yok tıkır tıkır calisiyor ama solda surekli bi çınlama
0 Likes
Adanaliisot
Active Level 10
Giyilebilir Cihazlar
Hmm dediğiniz sorunu bildim . Şimdi bu durum eğer çok tumsekli yerlerden geciyorsaniz olmalı normal veya yüksek hızla giderken ufak tümsekler bile olabiliyor . Eğer bahsettiğim koşullarda oluyorsa normal bir durum :)
Receps
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
cok teşekkur ederim hocam bahsettiginiz durumlar dışında sürekli olan bir çınlama ve tek sol tarafta oluyor sanırım servise yollayacağım
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba Recepsz,

Kulaklık güncellemelerini kontrol ederek kulaklığınızı sıfırlamanızı, durumun devamı halinde en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret etmenizi rica ederiz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes