cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Buds 2 güncelleme HATASI

(Topic created on: 03-10-2023 08:20 AM)
335 Views
Sivas058
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar

Herkese merhaba Telefonumun markası Samsung Galaxy S10 Plus buds 2 cihazıma gelen güncellemeyi yükleyemiyorum "yazılım güncellemesi kulaklıklarınıza yüklenemedi hatası alıyorum daha öncede paylaştım manavgat moderatör konuyu geçiştirerek kilitledi sorun ne olabilir?

image

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
UtkuMert
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
O zaman Kulaklık Ayarları > Sıfırla bölümünden kulaklıklarınızı sıfırlayıp bir daha deneyin.

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Ayarlar genel yönetim sıfırla Ağ ayarlarını sıfırla bölümünden telefonunuzun ayarlarını sıfırlayın.

View solution in context

Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklık sıfırlama ve telefonun ağ ayarlarini sifirlama islemini yapmana ragmen sorun devam ederse samsung yetkili servisinden destek almalisin.

View solution in context

7 Comments
UtkuMert
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Telefonunuz kulaklığınızdan uzaklaştıysa veya kulaklığın kapağını kapamış olabilirsiniz. Güncellemenin yapılabilmesi için telefona bağlı olmalıdır.
Sivas058
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Telefona bağlı zaten kapakta açık güncellemeyi yaparken bu hatayı verip bağlantıyı koparıyor.
Solution
UtkuMert
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
O zaman Kulaklık Ayarları > Sıfırla bölümünden kulaklıklarınızı sıfırlayıp bir daha deneyin.
Giyilebilir Cihazlar
Başka bir cihazdan denediniz mi ? Moderatörlerin karışmasını engelleyebilsek keşke
Sivas058
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
A21 s de denedik güncelledi.
Solution
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Ayarlar genel yönetim sıfırla Ağ ayarlarını sıfırla bölümünden telefonunuzun ayarlarını sıfırlayın.
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklık sıfırlama ve telefonun ağ ayarlarini sifirlama islemini yapmana ragmen sorun devam ederse samsung yetkili servisinden destek almalisin.