cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Buds 2 aktif gürültü önleme sorunu

(Topic created on: 10-17-2022 05:16 PM)
266 Views
NurullahGÜNAY
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba. Alalı daha 1 ay oldu dün biranda sol kulaklık rüzgarsesi mi desem cızırtı kı desem sıkıntılı bir durum hasıl oldu. Normaö modda herhangi bir sıkıntı yok ama anc moduna geçince sol tarafdan rüzgar sesi geliyor resmen. Sıfırladım. Güncellemeleri kontrol ettim ne yaptıysam olmadım bu hata ile karşılaşan oldu mu. Herhangi su teması veya darbe olmadı. O kadar para verip o para ile rezil olmayız umarım. Samsung sahip çıkarmı bu saçmalığa acaba. Yoksa kullanıcı gatası der geçer mi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba NurullahGÜNAY,

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Evet o sorun bendede var samsung şaşırtmadı yani
Benim bildiğim anc de mikrafon aktif ama sadece dışarıdan gelen sese karşılık gösteriyor diye biliyorum anc de mikrafon aktif olduğu için haliyle sesi kulaklığın hoparlörüne veriyor bence
Normal modda mikrafonlar kapalı olduğu için rüzgar sesi duyulmuyo
Bence öyle
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
🤣teşekkür ederim. Ama keşke çözüm için. Öneri için bu kadar yazsaydın daha işime yarardı
0 Likes
satori
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
ayni sorun bende de var, isim geregi surekli makina sesi olan bir ortamdayim ve anc buyuk oranda calisiyor fakat jetlerin olduğu bolumde yani hava puskurterek calisan bir mekanizmanin oldugu noktada o cizirti oluyor, sanki ezana giris introsu yapan imamin cikardigi soluma ve hisirtilar gibi sesler... ben bunu mikrofona gelen havaya yordum ve garantiye goturmedim. cunku havasiz ruzgarsiz kapali bir ortamda denedigimde calisiyor. simdi veririm kulakligi mahrum kalir arti testlerden de olumlu sonuclar gelince hicbir sey yok der gonderirler diye erteliyorum. musaitsen boyle bir sey icin bir dene garantiyi bize de haber ver.
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Sabahtan garantiye teslim ettim açılır açılmaz sonra 4 veya 5 gibi aradılar teslim almaya gittim. Şarj kutusu garicinde iki kulaklığıda değiştiler. Şüphesiz gidebilirsiniz. Ücretsiz değişim yapılıyor. En azında benimkini değiştitdiler
Giyilebilir Cihazlar
Anc denilen şey xaten ne olursa olsun sessiz olmadı rüzgarsız ortamda çalışıyor orda burda çalılmıyor diye bişey yok heryerde çalışacak yapılış amacı o
satori
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
mukemmel izin gunumde gotururum sag ol 😁
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba NurullahGÜNAY,

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes