cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bluetooth kulaklık

(Topic created on: 05-27-2024 06:57 AM)
83 Views
dhmdukdujwyjdukuk
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar
Bluetooth kulaklığım sıfırlanmıyor ne yapmalıyım 

7 Comments
nitinol
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
kablolu kulakliga gec
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Wearable uygulama girin ordan sifirlayin yada dokunmatik kisma basili tutun iki taraftan birden ozamanda sifirlanir
0 Likes
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklığım telefonuma bağlanmıyordu bende bağlantıyı kestim şimdi eşleştiremiyorum uygulamayı kullandım orda da gözükmüyor
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Kulakliklari kulaniza takin 3 5 sn dokunmatik kisima basili tutun sifirlansin
0 Likes
Şokella
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Kulaklıklar kılıfta ve kılıf açıkken iki kulaklığında dokunmatik bölümüne basılı tutun sıfırlanacaktı zaten işiğin renk değiştirmeye başlamasından anlarsınız
0 Likes
Tolgaa94
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
kulaklık marka modeline göre ya kullanım kılavuzunda ya da internet üzerinde yazar
0 Likes
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba dhmdukdujwyjdukuk,

Bu durum için; Uygulamalar > Galaxy Wearable >  Ayarlar > Genel  > Sıfırla öğesini seçiniz.  Kulaklığınız sıfırlanacak ve tekrar bağlantı ekranına gelecektir. 
Samsung telefonunuz üzerinden, Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.

Bu işlemlere rağmen durumun devam etmesi halinde cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes