cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bir daha başka markaları kötülemeyecem sohbet konusu

(Topic created on: 09-07-2023 02:11 PM)
207 Views
LoganHowlett
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar

Arkadaşlar daha önce söylemiştim, xiaomi samsung apple arasında gidip geldim en son samsung aldım bir daha ekosistem dışına çıkmayacam dedim aşırı övdüm, xiaomi başta olmak üzere her markayı yerdim, xiaomi dedim Bluetooth problemleri olan kulaklığa saate bağlanmayan bağlantısı kopan leş marka dedim, deyim yerindeyse çarpıldık 😂

Şuan watch 6 classic saatimde telefon rehberi kayboldu arayan kimliği ortada yok birkaç problem oldu buds 2 ise konuşurken kulaklığı takıyorum buds 2 bağlantı kuramadı diyor resmen sorunlar yaşıyorum dün ağ ayarlarını sıfırladım, üstüne wearable sıfırladım depolamayı temizledim sonuç değişmedi çıldıracam, bundan sonra başka marka kötülemeyecem kısaca ve harici saatimi tanıdıklara gösterdim onlarda haset etti biraz biz alamıyoruz keşke alsak sen alıyorsun diye saatime göz kaş yaptılar oradanda nazar değdi herhalde, halbuki söylemesem kimse eski saatime nazaran **bleep** etmedi sm-r800 kodlu saat var sandı ben söyledim. 

Arkadaşlar bu sorunları nasıl gideririm bilmiyorum ama siz siz olun kimseye birşey söylemeyin şunu aldım bunu aldım diye yada başka marka kötülemeyin 😂

Xiaomi ve diğer Çinli kardeşlerim sizlerde iyi markasınız 🙏

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
LoganHowlett
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Arkadaşlar buds 2 sorununu çözdüm sorunsuz bağlanıyor bilginize 👍
Saatide yarın çözecem, buds 2 sorunu şu bağlantıyı kopardım weardan sıfırladım tekrar bağladım denedim hiçbir sorun yok, saatin sorununuda anladım ama şuan yapamayacam yarın oda 👍

Ama son olarak şunu söyleyim bu hatalar olmamalı İnşAllah android 14 oneui 6 ile çözüme kavuşur 👍

Dediğim gibi istesem sene başında çok rahat apple a geçerdim ama geçmedim ve geçmemde samsung candır 👍

View solution in context

0 Likes
6 Comments
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bende de aynı anda Galaxy Buds'ım ve Galaxy Watch5'im telefonuma bağlanamıyor, Galaxy Watch5 sürekli kopuyor.
LoganHowlett
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Ben bunun sebebinin oneui 5 serisinden kaynaklandığını düşünüyorum oneui 6 da hepsi düzelecek bence ekosistem bozuldu diyebilirim şuanda falanca marka saat ve kulaklık kullanıyormuş gibiyim, android 14 oneui 6 artık gelmeli 👍
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
İyi de ben One UI 6 almayacağım ki.🥲
sabırekren
Active Level 7
Giyilebilir Cihazlar
Telefonlarla ilgili bukadar bilgili ve tecrübeli birinin güncel bir telefonu olmaması üzücü
LoganHowlett
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Kardeşim bence şöyle yap, saati kulaklığı sıfırla depolamayı sonra ayarlardan ağ ayarları ve ve telefon ayarlarını sıfırla, ardından tuşlu format at ve telefona yeni temiz kurulum yap, ben oneui 6 yı bekleyip yapacam bu işi, baya can sıkıcı bir olay, vallaha bu şekilde devam ederse ekosistem kullanılmaz hale gelene dek kullanır işleri bitince sıfırdan apple ekosistemine geçerim bir dahada başka marka kullanmam öyle diyim, samsungu çok seviyorum ama sonuçta babamın markası değil 8k saate verdim 1.2k kulaklığa verdim ben bu paraya biraz daha koyup seçim öncesi verseydim, şuan bende watch 8 airpods 2 iphone 13 256gb vardı öyle diyim, samsung sevdiğim için seçtim ama pişman olmak istemiyorum çok kafam atarsa yeni se çıktığında hepsini okuturum apple a geçerim en baba 12 ay borca girerim ama kafam rahat olur.

İnanmayan baksın şimdi çektim rehber kayboldu kulaklık kapağını açınca bağlanmıyor şaka gibi 20230907_144933_1000019039_1694087421.jpg20230907_144958_1000019040_1694087438.jpg
0 Likes
Solution
LoganHowlett
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Arkadaşlar buds 2 sorununu çözdüm sorunsuz bağlanıyor bilginize 👍
Saatide yarın çözecem, buds 2 sorunu şu bağlantıyı kopardım weardan sıfırladım tekrar bağladım denedim hiçbir sorun yok, saatin sorununuda anladım ama şuan yapamayacam yarın oda 👍

Ama son olarak şunu söyleyim bu hatalar olmamalı İnşAllah android 14 oneui 6 ile çözüme kavuşur 👍

Dediğim gibi istesem sene başında çok rahat apple a geçerdim ama geçmedim ve geçmemde samsung candır 👍
0 Likes