cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Başka cihazlarda arama özelliği

(Topic created on: 10-04-2023 11:17 AM)
213 Views
metebas
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba saatime wi-fi üzerinden arama mesaj ve bildirimleri alamıyorum. Başka cihazlarda arama özelliğini telefonunda açtım ama eklenebilir cihazlarda saatim gözükmüyor yardımcı olabilir misiniz?

0 Likes
18 Comments
OğuzMumci
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Başka cihazlarda arama ve mesaj yalnızca Galaxy telefon ve tabletleri kapsar saat ise telefonla eş güdümlü ilerlediği için WiFi bağlantısı ile cihazında internet bağlantısı daim açık olmalıdır, son olarak ta şunu yapmanız lazım ektedir.Screenshot_20231004_114244_Call & text on other devices.jpg
metebas
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
.Screenshot_20231004_115653_Call & text on other devices.jpg
metebas
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Oğuz bey İnternette gördüğüm kadarıyla insanlar başka cihazlarda ara yerinde saatlerini seçebiliyorlar. Kaldi ki saatim watch6 telefonum 23 ultra ama yine de yok.
OğuzMumci
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Yok dediğiniz doğrudur fakat ben bu şekilde seçmesem de yani dediğiniz gibi seçim yapmasam da saatime yaptığım mesaj veya arama düşüyor yani zaten söyle saat ile telefon otomatik olarak esitliyor kendini merak etmeyin ama siz saatten mesaj atma ve arama yapmak istiyorsanız Bluetooth ile saatti telefona baglamaniz gerekir
metebas
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Bluetooth değil de wifi ile eşzamanlı ile mesela bildirim alabiliyoruz. Aramaları da alabilmeniz lazım. Zaten bu uygulamanın amacı telefon evde İnternete bağlı iken siz işyerinde saatiniz wifiye bağlı iken görüşme yapmak. Yoksa Bluetooth ile görüşme yapabiliyorum zaten.
0 Likes
OğuzMumci
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Tamam ama bunu yapması için illaki telefona Bluetooth ile bağlanmalı sizin dediğiniz gibi bir yöntemi var ise bulmaya çalışırım ama sanmıyorum
metebas
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Gerçekten çok sevinirim
OğuzMumci
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Genel olarak bir kaç video buldum linklerini atıyorum ama öyle pek özel bir şey yapmıyor insanlarla genel olarak (özelden atıyorum video linklerini)
metebas
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Çok teşekkür ediyorum