cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Akıllı saat

(Topic created on: 09-23-2023 08:51 PM)
438 Views
Frk12
Expert Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Selamlar son kez konuyu açacam ardından sipariş vercem Huawei yada Samsung akıllı saat alcam pili iyi gitsin istiyorum ve uzun vadede kolay kolay pil performansı düşmeyen bir model arıyorum bisiklet ve koşu için verirler önemli yarı profesyonel olarak ilgileniyorum bu sporlara sağlıklı doğru veri ölçümü ve strava ile aktarımı lazım bunların yanı sıra özellikleri fena olmayan bir cihaz güzel olur bütçem ortalama 5 6 civarı cihaz varsa güzel olur ama derseniz 7 8 e çok manyak değecek bir cihaz var değerlendiririm cihazım s20 fe sd Bluetooth sürümüm 5.0 olması lazım 

9 Solutions

Accepted Solutions
Solution
özcansksks
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Strava kullanıyorsan samsung al derim, telefondan uygulamayı açmadan direkt saat üzerinden stravayı kurup kullanabiliyorsunuz.

View solution in context

Solution
Giyilebilir Cihazlar
Samsung kalitelidir bence 4 yıl güncellemesi vardır bence alın derim

View solution in context

Solution
FȘ
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Tek beklentin pili uzun gitsin ise huawei ama gerçek bir SMART WATCH istiyorsan watch 5 pro ve üstü modeller ben 2 markayı da kullandım şuan Watch 5 pro kullanıyorum bana sorarsan samsung ama kararı sen vereceksin

View solution in context

Solution
ben006
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Samsung al bana 2 ci el geldi cok iyi s3saat model telefonla cok iyi optimize oldu ve buds kulqkligimla da eski oldugu halde 1.5 gun rahat cikariyor hic pili deyismedi 3 4 senelik saat ama ilk sahibi 1 haftaya yakin gidiyordu demisti ilk 2 sene

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Bluetooth sürümü farklı olsa bile bağlantı sorunu yaşamazsın yani Bluetooth sürümleri farklı diye bağlanmamazlık yapmaz.
Huawei ve Apple giyilebilir teknolojide en iyisi huaweinin bayağı fazla ödülü var ve pili çok iyi gidiyor.
Tavsiyem Huawei watch saatlere bakmanız ve Huawei Health Galaxy Store ile indiriliyor ve stabil apk ile uğraşmaya gerek yok.

View solution in context

Solution
1453FTH
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Huawei gt2 46 mm kullanıyorum 2 seneyi geçti her özelliği açık 8 gün şarzı gidiyor hala ilk gün gibi batarya performansı devam ediyor .Çok sağlam bir saat kolay kolay camını çizemessin Ben memnunum

View solution in context

Solution
1453FTH
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Aynen öyle siz yeni versiyonunu alacaksınız her halde kalp EKG sini ve diğer sağlık uygulamalarında kapsıyor yeni modeller Bence alınabilecek en kaliteli saat Huawei Huawei healt uygulamasını kurun mükemmel ayrıntılı bir uygulama yürüyüş modu çok güzel anlatım sağlıyor Türkçe konuşuyor günde bir saat şarza takılırsa o saate o kadar para verilmez,O paralara bence şarz süresi hayati önem taşıyor.Ekranı çok güzel amoled,Bence epey.com da kıyaslama yapın,,Birde bir arkadaşımız apk kurup indireceksin demiş Apk ye gerek yok app galleri yi indir Huawei nin bütün uygulamaları var

View solution in context

Solution
1453FTH
Active Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Huawei healt sıfır sorunlu bir uygulama senkronizasyon kendi yapıyor istersen Manuel yapıyorsun,Huawei healt uygulaması samsung dan daha rahat ve kolay tercih sizin çizilmesi şarzı uzun gitsin ölçümleri doğru olsun diyorsanız bence Huawei Hayırlı geceler

View solution in context

Solution
BurakTunç
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Evet ya.😂 Kafanızın çorba olduğu çok net belli oluyor, bi' bakıyorum hmm Samsung güzelmiş sanırım onu alacağım falan diyorsunuz bi' bakıyorum sanırım Huawei alacağım falan diyorsunuz.🤣 Siz bana doğrudan mesajla aklınızdaki bütün soru işaretlerini, şurada şöyle diyorlar orada öyle diyorlar ama burada böyle diyorlar dediğiniz, kafanızı kurcalayan her şeyi yazın, ben yarın sabah uyandığımda hepsini araştırıp cevaplayayım, siz de kurtulun artık bu çileden.

View solution in context

45 Comments
Solution
özcansksks
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Strava kullanıyorsan samsung al derim, telefondan uygulamayı açmadan direkt saat üzerinden stravayı kurup kullanabiliyorsunuz.
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Evet strava kullanıyorum o yönden Samsung güzel olur peki Huawei alırsam nasıl yaparım strava işini
0 Likes
özcansksks
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Huawei saatlerde strava yok hocam kardeşimde de Huawei gt 3 var. Huaweinin tek avantajı pil ömrü geri kalan herşeyi ile geride kalıyor.
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Aaaa o kötü olur strava önemli benim için onun marketinde olmaması da kötü işime gelmez maalesef
0 Likes
özcansksks
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Hocam bende watch 4 44 mm var genellikle ortalama 90 km bisiklet antremanına çıkıyorum strava full açık saatte. Eve geldiğimde %35lerde oluyor genelde. Hiç pilinin bittiği bi gün yaşamadım o kadar takılacak bi konu değil bence batarya meselesi.
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
90 km için bu kadar pil kullanımı başarılı geldi bana ki iş görür garmin wahoo alacak param yok ondan 90 100 km gibi kısa sürüşlerde saat tercih edebilirim gayet iyi süre almışsınız bence
0 Likes
Solution
Giyilebilir Cihazlar
Samsung kalitelidir bence 4 yıl güncellemesi vardır bence alın derim
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Evet Samsung güzel marka güncelleme olayı + olacak 5 pro filan iyi olur aslında da karar vermem zor
0 Likes
Solution
FȘ
Active Level 3
Giyilebilir Cihazlar
Tek beklentin pili uzun gitsin ise huawei ama gerçek bir SMART WATCH istiyorsan watch 5 pro ve üstü modeller ben 2 markayı da kullandım şuan Watch 5 pro kullanıyorum bana sorarsan samsung ama kararı sen vereceksin