cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Akıllı saat ve Akıllı telefon

(Topic created on: 10-24-2023 09:52 AM)
46 Views
Guideteacher
Beginner Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar

Akıllı saate ihtiyacım vardı daha sağlıklı hissetmek için ve yetmeyen zamanımı kontrol edebilmek için, ancak 4yildir kullandığım telimi atmak istememiştim tabi ürünü satın aldığım mağaza çalışanları bu tel seni artık götürmez dediler. Ki kesinlikle onlara yüzde yüz katılıyorum. Artık telefon çok yavaşlamıştı. İşlevlerini yerine getiremiyordu. Önce Akıllı saati satın aldım. Sonrada Akıllı saat yeni bir telefon satın aldırdı. Ama şu an işlerimi gayet hızlı yürütüyorum çok mutluyum. Teşekkür ediyorum Samsung ailesi bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. 

Akıllı saatim ile öğrendiğim bilgiler anksiyetemin ne zaman arttıtigini görebiliyorum, stres düzeyimi olcebiliyorum, EKG ve tansiyon olacebiliyorum, uyku düzenimi takip edebiliyorum özellikle bu mükemmel en sevdiğim özellik ve en elzem olanı şarj olduğumuz zaman çünkü gündüz biten pilimizi şarj ediyoruz. Elektrik üretimi kendinden olan akıllı saatler beden enerjisiyle çalışabilen ya da güneş enerjisiyle çalışabilen akıllı saatler tasarlanabilir çünkü şarjı çok uzun gitmiyor fazla çalıştırıyorum galiba akıllı saatimi beden isisiyla şarj olan akıllı saatler üretmenizi isterim, iyi çalışmalar 

2 Comments
HalidErdoğan
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Aramıza hoşgeldiniz, yardıma ihtiyacınız olduğu zaman buralardayız 🙂
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba EveryThings,

Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes