cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Active 2 geç bildirim

(Topic created on: 11-28-2020 05:45 PM)
553 Views
Muhammet37
Beginner Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

Son güncellemeden sonra bildirimler aşırı geç gelmeye başladı. Bazen 15-20 dk sonra geliyor. Sinir bozucu hal olmaya başladı. Telefonum ios ama güncellemeden önce böyle bir sıkıntı yoktu

6 Comments
Topraks9plus
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Saati yedekleyip sıfirlamayi deneyiniz.
Sorun duzelmez ise güncellemede samsung optimizasyonu artmis olabilir bir dahaki guncellemede düzelebilir.
Muhammet37
Beginner Level 2
Giyilebilir Cihazlar

Defalarca denedim. Uygulama verilerini de sıfırlayıp yeniden yükledim ama hala aynı sıkıntı var. Düzelmesi için bir dahaki güncellemeyi mi bekleyeceğim?

Topraks9plus
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Evet malesef.
Topraks9plus
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Bu yeni gelen güncelleme samsungun yeni sürümüne dayali oldugu için bazi optimize sorunlar olabilir.
Yakinda düzeltilir.
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Bende de active 2 var son gelen guncelleme ile arayuzde baya bi hızlanma var yani herhangi bir hata olmadi bildirimler vakitli geliyor ama benim telefon android os( galaxy A9) o yuzden de **bleep** edebilir ios tarafından wearable uygulamasına guncelleme gelirse düzelebilir devam ederse hata raporu gönderin
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba Muhammet37,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Galaxy Watch uygulaması üzerinde bildirimler aktif ise, farklı bir telefonla bağlantı sağlamayı denemenizi rica ederiz. Farklı bir cihaz bağlantısında da aynı sorun devam eder ise, servis merkezlerimizde kontrol edilmesi gerekmektedir. Farklı bir cihaz bağlantısında sorun bulunmaz ise, Telefonunuzun üretici firması ile görüşme sağlayarak bu konuda  destek almanızı ve telefon bağlantı ayarlarının kontrolünü sağlamaları adına görüşmenizi rica ederiz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes