cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Active 2 EKG güncellemesi...

(Topic created on: 10-12-2020 09:55 PM)
1247 Views
sponsoredbysamsung
Active Level 7
Options
Giyilebilir Cihazlar

Bugün samsung yetkili servisinde çalışan bir yetkiliye saate güncelleme ne zaman gelir ekg şu an güney korede kullanıyor bildiğimiz kadarıyla diye sordum cevap ise Türkiye ye gelmeyecek... bunun doğruluğunu nasıl öğreneceğiz çünkü o kişi bize herhangi bir tarih bilgisi verilmedi o konu ile ilgili dedi. Moderatörler ilgilenirmisiniz şu işin aslı nedir..

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba ahmetyakar,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Galaxy Watch Active 2, koruyucu sağlık izleme/ takip çözümleri ve hizmetleri sağlayan 8 fotodiyotlu Kalp İzleme Sensörleri ve Elektrokardiyogram/ Kalp Atış Çizelgesi (EKG) sensörleriyle özel olarak donatılmıştır.

Samsung gelişmiş EKG sensör özelliklerinin kullanıcılara sağlayacağı sağlık hizmetleri avantajlarını sunmaya çalışır.

Net bir tarihi henüz belirlenmemiş olup kullanılabilirliği hakkında yakın zamanda sizlere bilgi paylaşmayı heyecanla bekliyoruz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

7 Comments
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
yaa artik resmi bir bilgi versinler bıktık hala kandaki oksijeni bile duzgun vermediler verinde sizde kurtulun bizde 🤦‍♂️
Giyilebilir Cihazlar
teknik servis yetkilisi bile birşey bilmiyor ki ya da biliyor dediği gibi gelmeyecek 🤷‍♂️
FerhatakcA9
Expert Level 4
Giyilebilir Cihazlar
nedense şu samsung calisanlari hicbirsey bilmiyoe ben bile daha cok biliyorum bukadarda sacmalik olmaz
Topraks9plus
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
evet bende artik gelmesini istiyorum tansiyon ve ekg ölçebilsin.
Giyilebilir Cihazlar
özellik var ama kullanamıyoruz rezillik ya
Topraks9plus
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
kesinlikle!
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba ahmetyakar,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Galaxy Watch Active 2, koruyucu sağlık izleme/ takip çözümleri ve hizmetleri sağlayan 8 fotodiyotlu Kalp İzleme Sensörleri ve Elektrokardiyogram/ Kalp Atış Çizelgesi (EKG) sensörleriyle özel olarak donatılmıştır.

Samsung gelişmiş EKG sensör özelliklerinin kullanıcılara sağlayacağı sağlık hizmetleri avantajlarını sunmaya çalışır.

Net bir tarihi henüz belirlenmemiş olup kullanılabilirliği hakkında yakın zamanda sizlere bilgi paylaşmayı heyecanla bekliyoruz.

Teşekkürler.
MOD