cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ADANA SAMSUNG YETKİLİ SERVİSİ İÇİN UFAK ama BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR SERZENİŞ !!!

(Topic created on: 04-02-2023 11:32 AM)
168 Views
SevgiliGünlük
Active Level 3
Options
Giyilebilir Cihazlar

Sevgili Samsung kullanıcıları,

Öncelikle hepinize merhabalar ve de sağlıklı güzel günler dilerim... 

Yazımın sonunda hepinize soracağım bir soru var ama öncelikle ön bilgilendirme...

daha önce yaptığım paylaşımlara bakacak olursanız sıkı bir Samsung galaxy note ve tab s serisi kullanıcısı olduğumu goreceksinizdir... ayrıca galaxy WATCH ACTİVE 2 ve buds kullanıyorum..

Buradan öyle şeyler yazacağım ki bana hak vereceğiniz, sizinde yaşadığınız olumsuz süreçleri hatırlayacaksınız...

Bugün yazacağım yazı bundan 7 8 ay öncesinden başlayan olaylarla ilgili ... ADANA SAMSUNG YETKİLİ SERVİSİ ile ilgili genel olarak olumsuz görüşlerimi en son yaptığım paylaşımda görebilirsiniz... 2022 ağustos ayına denk gelen orada ki yazımda Galaxy Watch active 2 ile bir bilgilendirme yapmıştım...
Buradan daha detaylı anlatarak YAŞADIKLARIMI paylaşmak istiyorum...

Geçen yaz döneminde ( aktif bir doğa sever olarak ) kamp yaptığım yerde arkadaşlarla dağ yürüyüşü sırasında çok fazla efor sarfettim ve kan revan içinde terleyip düşe kalka günü tamamladım... bu sırada kolumda bulunan GALAXY WATCH ACTİVE 2 saatimin bir kaç defa kaya tirmanisinda darbe aldığını daha sonra **bleep** ettim... burada ki hata bu saatle treking yapmam oldu... o gün SAATİMİN dokunmatiğinde problem yaşamaya başladım... bunun darbeye bağlı mı aşırı terleme gibi etkenler mi oldugunu düşünürken 1 hafta sonra değişmeyen sorunlardan dolayı ADANA SAMSUNG YETKİLİ SERVİSİNE götürdüm ve kontrol edilmeden dirket 1300 tl lik ekran değişimi olacağını söylediler... fiyatın çok pahalı olması ve gerekirse yeni bir akıllı saat alırım düşüncesi ile SAATİ rafa kaldırdım...

Aylar sonra bilin bakalım ne oldu... 

Yaşadığımız deprem sonrasında Adana da normale dönmeye başlayan hayatla birlikte yaklaşık bu yazıdan 2 hafta önce tekrardan saatimi ADANA SAMSUNG YETKİLİ SERVİSİNE götürüp tamamen kontrol edilmesini talep ettim ... aylarca kullanılmayan bu saatimin sorunlarını dile getirip, şarjı bitmis olan saati kapalı olarak teslim ettim 2 gün içinde dönüş alıp, onay vermem karşılığında 1400 TL lik ekran değişimi yapabileceğimi söylediler...tabi ki kabul etmeyerek 1 hafta içinde saati geri aldım...

BURAYA KADAR HER ŞEY NORMAL !!!

YAAA SONRASI...

ADANA SAMSUNG YETKİLİ SERVİSİNİ ŞİKAYET ETMEDEN ÖNCE SİZE SORMAK İSTERİM...

SONRASINDA SIZCE NE OLMUS OLABİLİR ?

yorumlarınıza göre cevap vereceğim...

Saygılarımla iyi güzel günleriniz olsun...

0 Comments