cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

❗️❗️WATCH SERİSİ ASİSTAN ARAMA SORUNU ❗️❗️

(Topic created on: a month ago)
132 Views
Emirhan_S23
Active Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar
Öncelikle selamlar bilirsiniz ben ve bir çok watch kullanıcısı saat üzerinden arama yapamıyor - du hata raporu gönderiyorduk sorunu az önce bir arkadaşın bazı soruları üzerine kendim çözdüm evet garip ama çözdüm şimdi çözüme geliyorum:

Öncelikle saatime (uzaktan erişimle yapılan) diğer işlemleri öğrenmek için "w4c düzemlenmiş" konusunu okumanızı tavsiye ederim (sorun orda düzelmemişti ama yapılan işlemleri görebilirsiniz) bir arkadaş sorunun düzeldi mi bende benzer sorun var dedi sonra bu arkadaş "0serName" in bir gönderisini attı o da aynı sırundan muzdaripti

orda okuduğumda asistanın ön belleiğini sil demişlerdi (hem telefon hem saattekini asistan ön belleğini sildim) ne kadar gerekli Bilmiyorum yinede yaptım sonrasında ordaki başka biri 

1. Dil uk English 2. Dil Türkçe diyordu (ben kurulum yapınca dili sadece Türkçe yapmıştım) telefondan google ayarlara gidip 1. Dil uk English 2. Dil Türkçe yaptım ok google ı açtım ve saatime hey google "telefon etmek istiyorum" dedim kime dedi söyledim aradı sonrasında hey google ... yı ara dedim yine aradı ama

(dilde 1. Türkçe 2. İngilizce yaptım) telefon etmek istiyorum dedim senin için ne yapabilirim dedi tam 3 defa denedim ama arama yapmadı sadece webde arama yaptı 

ha birde telefondan Bluetooth bölümüne gidip saatinizi yanındaki ayatlar ikonuna basın orda aramaları açın (foto koydum) 

image

yoksa 1. Dil ingilizce 2. Dil Türkçe yapsanız da armaz bilginiz olsun🤗🤗

Allaha emanet 🫡
8 Comments
Emirhan_S23
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Yardımcı olabildiysem ne mutlu
vuslat1034
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Bu sefer de saat sesimi algilamiyor hey googul dediğim de
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Google ayarlarda dil değişinde bu kapanıyor bunu açman lazım hocam (açık yine algılamıyorsa) kendin 1 defaya mahsus uygulama üzerine basıp aç (derin uyku modundadır)1713893129875.jpg1713893129929.jpg
0 Likes
vuslat1034
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Evet açıyorum ama ingilizce konusmami istiyor
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
2. Dil türkçe değil mi? 2. Dil Türkçe ise böyle bir sorun olmaması gerekli soru olarak sana ingilizcr çıkıyor olabilir ama nasılsın dersen Türkçe cevap verecektir
0 Likes
vuslat1034
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Böyle 1713893304156.jpg
0 Likes
Emirhan_S23
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Tamam hey google dediğinde aşağıdaki soru ingilizce çıkıyor değil mi? Sen türkçe sorduğunda sıkıntı olmaz türkçe cevap verir
0 Likes